Savivaldybė „Valstybės žiniose“ pranešė, kad estrados koncesijos konkursui pasiūlymus pateikė Vilniaus „Siemens“ arenos valdytoja bendrovė „Universali arena“ bei su Klaipėdos „Švyturio“ arenos valdytojais susijusi įmonė „Pajūrio infrastruktūra“. Abu dalyviai atitinka išankstinės atrankos reikalavimus ir kviečiami iki vasario 4 dienos pateikti išsamius pasiūlymus.

„Universalią areną“ valdo iš koncerno „Icor“ pasitraukę buvę trys jo akcininkai - Rimantas Bukauskas, Arūnas Mačiuitis ir Remigijus Lapinskas.

2015 metų liepą įkurtą „Pajūrio infrastruktūrą“ per įmonę „Infrastruktūra LT“ lygiomis dalimis valdo „Švyturio“ arenos valdytojos „Klaipėdos arena“ valdybos pirmininkas Paulius Baltrėnas ir narys Vitalijus Kuodis.

Už 8,7 mln. eurų atnaujinta Palangos vasaros estrada atidaryta praėjusių metų pabaigoje. Prisukamą muzikinę dėžutę primenančiame pastate įrengta 2,2-3 tūkst. vietų žiūrovams, o patalpos pritaikytos koncertams, konferencijoms ir kitiems renginiams. Vėliau ketinama areną plėsti, pastatant meno mokyklą ir kultūros centrą.

Koncesijos konkurso sąlygos numato, kad valdytojas turėtų 7 metus ją valdyti ir prižiūrėti, savivaldybei sumokėdamas iš viso daugiau nei 1,8 mln. eurų mokesčio. Estradoje per metus turės įvykti ne mažiau kaip 24 renginiai, pritraukiant ne mažiau nei 80 tūkst. lankytojų.