BNS grupės vadovas Markusas Nisula situacijos nekomentavo ir nukreipė į bendrovę „Alma Media“. „Dėkojame už klausimą, bet mes spekuliacijų rinkoje nekomentuojame. Tokia mūsų įmonės politika“, - sakė Rauno Heinonen, „Alma Media“ koorporatyvinės komunikacijos viceprezidentas.

„Alma Media“ kotiruojama Helsinkio akcijų biržoje.

Apie tai, kad Suomijos kapitalo koncernas „Alma Media“ planuoja parduoti BNS įmonių grupę, kuriai Lietuvoje priklauso naujienų agentūra BNS bei žiniasklaidos stebėsenos ir tyrimų bendrovė „Mediaskopas“, praėjusių metų lapkritį pranešė portalas vz.lt. Tuomet teigta, kad naujų savininkų ieškoma visose trijose Baltijos šalyse.

„Alma Media“ grynasis pelnas praėjusiais metais sumažėjo 8,2 proc. ir siekė 16 mln. eurų. Įmonės apyvarta sumažėjo 6,2 proc. iki 300,2 mln. eurų.

BNS grupę sudaro visose trijose Baltijos šalyse veikiančios naujienų agentūros BNS, taip pat žiniasklaidos monitoringo bendrovės „Mediju Monitorings”, „Mediaskopas“ ir ETA. Grupei taip pat priklauso nekilnojamojo turto portalas „City24“ ir įdarbinimo portalas „CV“.