Registrų centro duomenimis, "Lietuvos ryto" valdyboje Gudeliai dirba nuo lapkričio 22 dienos, jie pakeitė žlugusiam "Snoro" bankui atstovavusius Jurgitą Bliumin ir Modestą Keliauską.

"Lietuvos ryto" valdyboje taip pat dirba bendrovės generalinis direktorius ir dienraščio "Lietuvos rytas" vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas, jo pavaduotojai Vidmantas Strimaitis ir Algimantas Budrys, buvęs pavaduotojas Algirdas Kumža ir advokatas Sigitas Židonis.

B.Gudelio netiesiogiai valdoma bendrovė "Big group" spalio 11 dieną iš likviduojamo "Snoro" banko už 10 mln. litų įsigijo 34 proc. "Lietuvos ryto" akcijų valdančią "Snoras Media".

Kiti stambieji grupės akcininkai - "Lietuvos ryto" generalinis direktorius, vyriausiasis redaktorius Gedvydas Vainauskas (25,5 proc. akcijų), generalinio direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Strimaitis (12,5 proc. akcijų) ir vyriausiojo redaktoriaus pirmasis pavaduotojas Algimantas Budrys (8,1 proc. akcijų).

"Lietuvos ryto" grupės įmonės leidžia dienraštį "Lietuvos rytas", savaitraštį "TV antena", valdo internetinį naujienų portalą lrytas.lt ir televizijos kanalą "Lietuvos rytas". "Lietuvos ryto" grupė taip pat valdo didžiausią leidyklą Lietuvoje, kurioje spausdinami populiariausi Lietuvos laikraščiai ir žurnalai ir kiti leidiniai.