„Nusprendėme, kad noriu grįžti ir reikia taip padaryti“, - DELFI sakė I. Makaraitytė, pridūrusi, kad jai daug padės savaitraščio žurnalistas Stanislovas Kairys.

S. Stomai pasiūlyta likti „Atgimimo“ apžvalgininku.

Savaitraštis „Atgimimas“ – pirmasis nepriklausomos Lietuvos periodinis leidinys, šių metų rugsėjį minėsiantis dvidešimties metų sukaktį. „Atgimime“ savo karjerą pradėjo daug garsių Lietuvos žurnalistų, o šiuo metu tai – vienas iš nedaugelio leidinių, gerbiančių ir taikančių žurnalistų etikos normas, jame nėra paslėptos politinės ir komercinės reklamos.

„Atgimimas“ taip pat kasmet rengia Nacionalinio diktanto ir „Padovanok Lietuvai viziją“ konkursus, sulaukusius didelio visuomenės palaikymo ir dėmesio.

Savaitraštis „Atgimimas“ – nekomercinis leidinys, kurio pagrindinis pajamų šaltinis yra nekomercinę ir kultūrinę žiniasklaidą remiantis Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas.

Laikraščio leidybą ir įvairius projektus taip pat remia bendrovės „Eika“, su kuria kartu rengiamas konkursas „Padovanok Lietuvai viziją“, „Omnitel“, „Falck Security“, „InRed“, „ARX Baltica“, taip pat Latvijos verslininkas Valdemaras Valkiūnas ir daugelis kitų partnerių.

Viešosios įstaigos, leidžiančios savaitraštį, dalininkai yra I. Makaraitytė ir Sigitas Babilius. Įmonei vadovauja direktorė Dalia Jankaitytė.