Naujoji atstovybė įsikūrusi 1,5 tūkst. kvadratinių metrų pastate. Čia įrengta žemės ūkio technikos ekspozicija, techninės priežiūros centras ir atsarginių dalių sandėlis.

Bendrovė Šiaulių rajone iš viso sukurs 10 naujų darbo vietų, rašoma pranešime spaudai.

„Šiaurės ir Vidurio Lietuva garsėja stipriais ūkiais, tad Šiaulių rajoną plėtrai pasirinkome neatsitiktinai. Čia aplinkinių kraštų ūkininkams bus patogu iš arti susipažinti su mūsų prekiaujama ir vietoje eksponuojama modernia žemės ūkio technika. Neabejojame, kad veikianti atstovybė ir profesionalus aptarnavimas padės stiprinti EWA partnerystę su ūkininkais ir žemės ūkio bendrovėmis bei prisidės prie jų sėkmės“, − cituojamas EWA generalinis direktorius Gediminas Kvietkauskas.

Šių metų balandį EWA sėkmingai įgyvendino pirminį viešą akcijų pasiūlymą. Bendrovės pasiūlytas akcijas įsigijo daugiau kaip 100 investuotojų. Paklausa akcijoms jų pasiūlą viršijo 22 procentais, o išplatinusi akcijas EWA pritraukė 3 mln. eurų kapitalo.

„Didžiąją dalį pritraukto kapitalo skiriame investicijoms Lietuvoje. Dabar metas plėtrai yra palankus – parduodamos technikos parkas didėja, vis daugiau ūkių investuoja be Europos Sąjungos paramos. Šiemet esame numatę atidaryti dar bent vieną techninės priežiūros ir prekybos atstovybę šalyje – dairomės patalpų Rytų regione“, − sako G. Kvietkauskas.

2016 m. EWA pajamos siekė 23 mln. eurų, bemaž du kartus daugiau nei 2015 metais. Bendrovė Lietuvoje aptarnauja daugiau kaip 6 tūkst. ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. Šiuo metu bendrovėje iš viso dirba 70 darbuotojų.