ESO informuoja, kad gedimus taiso toliau – operatyvinės brigados dirbs iki vėlyvo vakaro, kad be elektros energijos neliktų nei vieno kliento. Gedimai tvarkomi individualiai, nuolatos konsultuojantis su konkrečiais vartotojais, kuriems elektros energijos tiekimas dar neatkurtas – jiems bus statomi generatoriai.

Generatorius stato tie patys darbuotojai, kurie šalina gedimus. Nustačius didžiąją dalį gedimų, iškart pradėti naudoti dideli (60-100 kW) generatoriai, o šeštadienį pradėti naudoti ir pas pavienius klientus pastatyti maži (vienam namų ūkiui skirti) generatoriai. Jie sekmadienį buvo statomi ir toliau.

ESO atkreipia dėmesį, kad vienam dideliam gedimui pašalinti reikia sutvarkyti 5-6 vietose nutrauktus laidus, apie 2-3 nulaužtas atramas. Šis darbas reikalauja 4-5 žmonių brigados ir užtrunka visą dieną.

Generatoriai bus ir toliau statomi Alytaus regione, daugiausia Varėnoje ir Druskininkuose, taip pat – Utenos regione (Molėtuose, Švenčionyse ir Anykščiuose) bei Vilniaus regione – Vilniaus rajone, Trakuose ir Šalčininkuose.

Kituose regionuose – Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio – gedimai pašalinti, nurodoma ESO pranešime.

Po savaitgalio ESO tikisi grįžti į įprastinį gedimų lygį.

Iš viso elektros energijos tiekimas, kuris buvo nutrūkęs ilgiau nei 3 minutes, atnaujintas apie 350 tūkst. klientų (įskaitant pasikartojančius gedimus). Likusi dalis gedimų buvo sutvarkomi padedant automatikai.