Komisijai vadovautų ministras pirmininkas, joje dirbtų energetikos, aplinkos, finansų, susisiekimo, užsienio reikalų, žemės ūkio ministrai, prezidento vyriausiasis patarėjas, Seimo Užsienio reikalų komiteto, Energetikos ir darnios plėtros komisijos, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT), Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos (VATESI) atstovai, „Epso-G“, „Ignitis grupės“, „Litgrid“ vadovai.

Be to, premjerei Ingridai Šimonytei siūloma sudaryti darbo grupę, kuri pateiktų Vyriausybės komisijai pasiūlymus dėl elektros prekybos su Rusija ir Baltarusija metodikos, įvertintų planavimo dokumentus, susijusius su sinchronizavimo projektais, bei priemones apsisaugant nuo Astravo AE elektros.

Darbo grupė taip pat turės pateikti komisijai pasiūlymus, kaip atnaujinti planavimo dokumentus ir geriau valdyti projektus. Be to, ji turės prižiūrėti visus procesus.

Darbo grupei vadovautų energetikos ministras Dainius Kreivys, joje taip pat dirbtų energetikos viceministras, po vieną premjero ir prezidento patarėją, Užsienio reikalų ministerijos VERT. VATESI ir rijų minėtų įmonių atstovai.