Naujasis VŠT valdybos pirmininkas šiuo metu eina Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.
Praėjusioje kadencijoje A. Bužinskas buvo Vilniaus miesto tarybos narys, dirbo Ekonomikos ir finansų komitete, prieš tai dirbo Valstybinėje geležinkelio inspekcijoje, praneša VŠT.

„Turime užtikrinti sėkmingą vilniečių interesų atstovavimą arbitražo byloje, įvertinti, kaip keisis įmonės veiklos modelis, kai savo darbą pradės Vilniaus kogeneracinė jėgainė. Nerimą kelia ir Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos požiūris į įmonės investicijas ir skirtumus, palyginti su Lietuvos regionais“, – pranešime cituojamas A. Bužinskas.

Šiuo metu VŠT valdyboje taip pat dirba Vilniaus miesto savivaldybės Teisės departamento direktorius Edvardas Varoneckas, Daugpilio lokomotyvų remonto gamyklos („Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca“) generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Gerimantas Bakanas ir „Bankroto ir restruktūrizavimo administravimas“ direktorius Vytautas Švetkauskas.