Į projektą investuota 24 mln. eurų. Kaip pranešė „Welcome“, kompanijai tai buvo „ir ilgalaikis projektas perspektyvioje rinkoje, ir indėlis saugant ekologiją“. Kiekviena elektrinės darbo valanda suteiks Baltarusijai galimybę atsisakyti nuo 7 tūkst. kubinių metrų gamtinių dujų tvirtina kompanijos atstovai.

Saulės elektrinę Brahine pastatė anksčiau, nei planavo. Projektą įgyvendino keturiais mėnesiais anksčiau, nei buvo numatyta investicijų sutartyje. Skubėjo ne šiaip, o tam, kad liktų kuo daugiau saulėtų vasaros dienų. Šią vasarą saulės elektrinė buvo išbandyta, o paskui ėmė veikti.

Pranešama, kad „Welcome“ saulės elektrinė – didžiausia Baltarusijoje tiek dydžiu, tiek galingumu. Elektrinės plotas – apie 41 ha, o nominalus galingumas siekia rekordinį Baltarusijai – 18,48 MW galingumą. Joks kitas su saulės energija veikiantis objektas Baltarusijoje neturi tokių charakteristikų.

Parką sudaro 85 tūkst. saulės baterijų, kurios paverčia saulės energiją į elektros energiją. Paskui ji patenka į 617 invertorių su 0,4 kW įtampa, kurie paverčia ją kintamąja srove. Su 10 transformatorinių elektros pastočių įtampa padidinama iki 20 kW. Na o galingas transformatorius padidina ją iki 110 kW – tokio lygio, koks reikalingas perduoti elektrą į vieną tinklą.

Siekiant susieti visas baterijas ir įrenginius, saulės parke nutiesta 730 km laidų – ilgis didesnis nei atstumas nuo Minsko iki Maskvos.

Kompanija „Welcome“ pastatė ir aukštos įtampos elektros tiekimo liniją, kurios ilgis – 4,5 km ir kuri turi 22 atramas bei transformatorių. Tokiu būdu saulės elektrinė buvo sujungta su „Brahino“ pastote.