Už 35-erių D. Korsakaitės kandidatūrą balsavo 45 iš 49 posėdyje dalyvavusių Seimo narių.

Opozicija Seimo posėdyje nedalyvauja pasipiktinusi, kad Seimo vicepirmininkas Raimondas Šukys neleido perbalsuoti dėl kreipimosi į Konstitucinį Teismą (KT) dėl šalies gydymo įstaigų pertvarkos.

„Aš sieksiu, kad būtų įgyvendinti tie tikslai, kurie man yra keliami – vartotojų pasitenkinimas, konkurencija, pažangios technologijos“, – po balsavimo Seimo nariams žadėjo D. Korsakaitė.

Prieš šią kandidatę pasisakančių nebuvo, o valdančiosios koalicijos nariai linkėjo jai valios.

„Linkiu, kad jai pakaktų valios ne tik suurgzti dėl situacijos, bet ir ją suvaldyti“, – posėdyje sakė Kęstutis Glaveckas.

VKEKK pirmininką penkerių metų kadencijai skiria Seimas prezidentės Dalios Grybauskaitės teikimu.

Prezidentės patarėjas ekonomikos ir finansų klausimais Nerijus Udrėnas anksčiau žurnalistams sakė, kad D. Korsakaitė pasirinkta dėl to, kad RRT darbas yra gerai vertinamas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Tiesa, energetika yra nauja sritis, tačiau bendri infrastruktūros reguliavimo principai suteikia jai gerų šansų naujai pažvelgti į energetikos sektorių“, – sakė jis.

D. Korsakaitė nuo 2007 m. ėjo Ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotojos pareigas. 1999 m. ji baigė verslo vadybos ir administravimo studijas Vilniaus universitete. Po to iki 2004 m. jame dėstė Strateginį planavimą ir verslo vadybą. 2007 m. Kauno technologijos universitete Ekonomikos ir vadybos fakultete D. Korsakaitė baigė doktorantūros studijas – Verslo vadybą ir administravimą.

DELFI primena, kad gruodžio pradžioje, po maždaug dvejų metų darbo, iš posto pasitraukė VKEKK pirmininkas Virgilijus Poderys. V. Poderys nurodė, kad pasitraukimą lėmė „asmeninės priežastys“.
Gruodžio pabaigoje bendrovėje „Visagino atominė elektrinė“ jis pradėjo eiti ekonomikos direktoriaus pareigas. Ši bendrovė vykdo parengiamuosius naujos atominės elektrinės statybos darbus.