Svajonėse – odontologija

K.Ivanova ne viename interviu prisipažino, kad svajoja apie medicinos studijas.

„Noriu įstoti į mediciną Kaune arba Vilniuje. Aišku, labiau Kaune. Pirmoje vietoje įrašiau odontologijos studijas Kaune, paskui farmaciją Kaune, o tik paskui studijas Vilniuje“, – pasakojo Kristina.

Šokėja nuo rugsėjo lankė papildomas pamokas pas biologijos korepetitorę. Ji laikė valstybinius biologijos ir lietuvių kalbos bei mokyklinius matematikos ir anglų kalbos egzaminus.

„Na, biologijos gavau 58 balus (iš 100 galimų – aut. past.) ir nežinau, ar pakaks man jų. Tikiuosi, kad pakaks. Lietuvių, tikiuosi, bus geriau, todėl pakaks. Mokyklinio anglų kalbos egzamino gavau aštuonis. Matematikos dar nežinau, nes niekaip nenueinu į mokyklą – esu gastrolėse“, – paaiškino Kristina.

Antrąkart sunkiau

YVA narei, kaip ir visiems abiturientams, teko perlaikyti lietuvių kalbos valstybinį egzaminą, kuris buvo anuliuotas dėl kilusio skandalo. „Svarstėme, kad pirmas lietuvių kalbos egzaminas buvo daug lengvesnis, o antras tai... Suvokimo užduotis buvo sudėtinga, gramatika sunki“, – prisiminė K.Ivanova.

Taip pat mano ir V.Baumila. „Antrą kartą laikyti lietuvių kalbos egzamino ėjau labiau atsipūtęs, bet kai gavau užduotis, pakraupau. Buvo daug sunkiau“, – pritarė Kristinai Vaidas.

Traukia aktorystė

Nors abitūros egzaminai jau pasibaigė, Vaido dar laukia vienas egzaminas. Dainininkas svajoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoti vaidybą, tad jam reikės laikyti dar vieną egzaminą.

„Reikia paruošti tris eilėraščius ir pasakėčią. Ar jau išmokau? Aš nuolat dalyvaudavau skaitovų konkursuose, tad nereikia daug ruoštis, viskas žinoma. Tikiuosi, kad pasiseks, nes labai noriu“, – atviravo Vaidas.

V.Baumila laikė mokyklinius geografijos, matematikos, kūrinio interpretacijos ir valstybinius istorijos, lietuvių kalbos ir anglų kalbos egza-minus.

„Geografijos gavau 10, matematikos 10, interpretacijos irgi 10. Anglų kalbos egzamino pavyko surinkti 95 balus. Čia yra nerealu“, – džiaugėsi puikiais rezultatais Vaidas.

Jei neįstos į akademiją, V.Baumila įteikė prašymą stoti į Vilniaus universiteto anglų kalbos arba Vilniaus kolegijos populiariojo dainavimo specialybes.

Švęs audringai

Kristina ir Vaidas jau suplanavo kur švęs, kai gaus mokyklos baigimo atestatą. K.Ivanova su klasės draugais vyks į Vilkaviškio rajoną, kur yra užsakyta kaimo turizmo sodyba.

Liepos 14 dieną V.Baumila ir kiti Radvilų gimnazijos dvyliktokai iki paryčių linksminsis restorane „Žaldokynė“.

YVA šokėja džiaugiasi praėjusią savaitę išlaikiusi ir vairavimo egzaminą.

„Dar turiu pasiimti iš komisariato teises, bet jau į mašiniuką dedu „magytę“ ir lėksiu pavėjui“, – krykštavo Kristina. Automobilį merginai padovanojo vyresnioji sesuo, YVA vokalistė Natalija Zvonkė. Ji Kristinai perleido savo ankstesnį „Mazda 121“.