Poros vestuvės vyko Maljorkoje, o jų meilės liudininkais tapo kiek daugiau nei 100 kviestinių svečių, atvykusių iš skirtingų pasaulio kampelių.

Tiesa, lygiai prieš metus pora atšoko savo vestuves, tačiau tuomet jie didesnės šventės nekėlė dėl koronaviruso pandemijos. „Kol kas buvo įteisinta civilinė santuoka, o šventę perkėlėme į kitų metų birželį“, – anksčiau komentavo Eglė.


O šventės tikrai vertėjo laukti. Pora ir jų svečiai socialiniuose tinkluose dalijosi iškilmingų vestuvių akimirkomis, kurios nukelia tarsi į romantišką pasaką.

„Mes tai padarėme su trenksmu! Susituokiau antrą kartą su tuo pačiu vyru. „Taip“ jam ištarčiau ir trečią, ir ketvirtą, ir penktą kartą... Myliu tave“, – romantiškai į savo vyrą viename naujausių instagramo įrašų brūkštelėjo lietuvė.

Jaunavedžiai, antrą kartą žiedus sumainę Senselio parapijos bažnyčioje, gyvenimą kuria Prancūzijoje ir augina dukrą Noemi Sky Hulkenberg.

Apie vestuves pranešė ir užsienio spauda

Maksimaliai išnaudojęs trumpą pertraukėlę „Formulės 1“ sezone (kitos lenktynės įvyks jau šį savaitgalį Jungtinėje Karalystėje esančioje Silverstouno trasoje), lenktynininkas iš Vokietijos praėjusį šeštadienį Maljorkoje vedė savo mylimąją. Septynių mėnesių dukrelę auginanti pora sumainė žiedus Sant Pere parapijos bažnyčioje, stovinčioje Sencelles savivaldybėje.

Vestuvių ceremonijoje dalyvavo apie šimtas svečių, įskaitant šeimos narius ir draugus, keletą futbolo klubo „AS Monaco“ žaidėjų ir Victorią Swarovski – „Swarovski“ kristalų imperijos paveldėtoją, skelbia majorcadailybulletin.com.

Nico ir Eglei galiausiai pavyko atšvęsti išsvajotąsias vestuves. Jiedu planavo susituokti Maljorkos viešbutyje praėjusių metų vasarą, bet dėl koronaviruso pandemijos apribojimų iškilmes nusprendė atidėti.

Visgi prieš metus jie savo jausmus įtvirtino civiline santuoka Monake (Nico romantiškai pasipiršo Venecijoje). Šį kartą „Taip“ įsimylėjėliai ištarė Sencelles kunigo akivaizdoje.

N. Hulkenbergas yra atsarginis „Aston Martin“ komandos lenktynininkas. 2015 m. jis atstovavo „Porche“ komandai keliose „FIA World Endurance Championship“ sezono lenktynėse ir debiutavo 24 val. trukmės Le Mano lenktynėse, kuriose iškovojo pergalę.

Netikėta pažintis

E. Ruškytė su lenktynininku susipažino Monake. Pradėkime nuo to, kad Eglės rankose – prabangių, vienetinių drabužių verslas.

„Tada dar nesupratau į ką „veliuosi“ ir kiek kantrybės prireiks draugystei su užsispyrusiu lenktynininku, ir dar vokiečiu“, – interviu yra pasakojusi E. Ruškytė.

Kiek anksčiau Delfi rašė apie tai, kaip iš Lietuvos į Londoną emigravusi mergina po poros metų jau džiaugėsi sėkme Pietų Prancūzijoje – jos rankų darbo suknelėmis puošėsi tokios žvaigždės kaip Rihanna ar švedų aktorė Victoria Silvstedt.

„Galima sakyti, kad 2015-aisiais mane su Nico suvedė mano suknelės. Kaip vėliau paaiškėjo, Nico buvo tik persikėlęs iš Šveicarijos į Monaką. Beveik prieš ketverius metus, liepą jis su draugais iš Australijos atvyko į salą šalia Kanų. Sutapo, kad iš to draugų būrio viena mergina pirko suknelę ir jai palikau savo vizitinę kortelę“, – apie pažintį su N. Huelkenbergu pasakojo E. Ruškytė.

Tą lemtingą vizitinę kortelę restorane pamatė Nico. Netrukus lietuvė sulaukė žinutės. Iš pradžių Eglė manė, kad jis, kaip ir jo draugai, taip pat iš Australijos ir gana skeptiškai žvelgė į pirmą susitikimą.

„Papasakojo, kad yra iš Vokietijos, gyvena čia vietoje, Monake, bet neskubėjo atskleisti, kad yra F-1 lenktynininkas. Per antrą pasimatymą paklausė, ar žinau, kas jis? Aš po pirmojo susitikimo supratau, kad jis – „Formulės 1“ pilotas, socialiniuose tinkluose nesunku tą buvo suprasti“, – apie lemtingą pažintį kalbėjo E. Ruškytė.

„Atsimenu, studijų laikais kambariokė keldavosi paryčiais, kad pažiūrėtų F-1 lenktynes, o mes su kita kambarioke bambėdavome, kad mums neleidžia miegoti. O dabar pati esu vieno iš lenktynininkų draugė – kartais net pačiai sunku patikėti, kaip viskas pasikeitė nuo studijų laikų. Ir jau beveik ketveri metai pati negaliu praleisti nei vienų lenktynių iš 21-o etapo per metus. Mano draugai, šeima – visi žino, kad lenktynių savaitgaliai man šventi, ir nė už ką negaliu jų praleisti“, – netikėtais gyvenimo posūkiais stebėjosi N. Huelkenbergo žmona.

Paklausta, ar į visus F-1 etapus lydi Nico ir keliauja kartu, mergina pasakojo, kad ne bet kada gali keliauti į lenktynes.

„Savo darbe esu vienintelis žmogus, turiu pati viską koordinuoti, be to, vasarą – didžiausi pardavimai. Kai kurie galvoja, kad aplink F-1 lenktynes – vien linksmybės ir vakarėliai. Taip atrodo iš šono. Bet kai esi lenktynininko draugė, to smagumo pačiose lenktynėse yra labai mažai. Pilotą lydi intensyvus pasiruošimas, stresas, adrenalinas. Draugės prieš Monako GP aplankyti vieną, kitą vakarėlį. Aš stebiuosi, nejaugi jos per ketverius metus dar nesuprato, kad prieš lenktynes – jokių linksmybių. Nico būtinas miegas, o aš gyvenu jo ritmu. Jam – tai darbas, gyvenimo karjera. Kartais jis pats nepatenkintas pats savimi, sau sako – esu tas viduriukas, o visą gyvenimą norėjau būti priekyje, o ne už lyderių nugarų. Jam kartais primenu, kad tūkstančiai lenktynininkų norėtų būti jo vietoje. Patys pilotai taip negalvoja, kiekvienas F-1 lenktynininkas nori būti pats greičiausias. Tarp kiekvieno jų tvyro didžiulė konkurencija, nėra kalbos apie tarpusavio bičiulystes”, – tąkart pasakojo Eglė.

Eglė garsų lenktynininką supažindino ir su Lietuva.

„Jau porą kartų viešėjo Lietuvoje, abukart rugsėjo pabaigoje. Vykome į mano gimtinę Sedos miestelį Mažeikių rajone, susipažino su visa mano šeima, išbandė pirtį, išsimaudė ežeriuke. Supažindinau jį ir su Vilniaus senamiesčiu“, – prieš kelis metus pasakojo Eglė.