Italijos ežerų regione poilsiavusi G. Alijeva jo grožiu mėgavosi vos pabudusi, kadangi vilos, kurioje ji buvo apsistojusi, langai ir balkonas buvo tiesiai į pasakišką Komo ežerą.

„Pabusti su tokiu vaizdu yra rojus“, – tikino atlikėja.

Tai – ne vienintelis malonumas, kuris Godos laukė jos 36-ojo gimtadienio proga. Tik pačiais geriausiais įvertintuose apartamentuose žinoma moteris buvo pasitikta su didele gėlių puokšte, tortu su žvakutėmis ir šventiniais gėrimais.

„Taip gerai leidžiu laiką. Nebijokite svajoti drąsiai. Aš kažkada susigalvojau, kad norėčiau kada atšvęsti savo gimtadieni būtent čia, tai mano noras pranoko visus lūkesčius ir dar daugiau. Svajokite drąsiai, nes svajonės pildosi“, – savo tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose drąsino ji.

„Čia taip gražu, kad norisi filmuoti kiekvieną kampelį“, – pridūrė G. Alijeva.

Be vakarienių žvakių šviesoje ar Komo ežero fone atlikėja taip pat mėgavosi siauromis Italijos gatvelėmis, architektūra, sodais, muziejais. Kelionės metu ji aplankė ir Veneciją.

Ten G. Alijeva plaukiojo tradicine gondola. „Tiesiog įsimylėjau...“ – matydama kvapą gniaužiančius vaizdus reziumavo atlikėja.

Į atmintį atlikėjai įsirėžė ir „Caffe Florian“ – pati seniausia Europos kavinė, esanti Venecijos Šv. Morkaus aikštėje ir veikianti nuo pat 1720 metų. Kadaise šioje istorinėje vietoje damas kalbino širdžių ėdikas Giacomo Casanova, už elegantiškų langų kavą gurkšnojo Johannas Wolfgangas von Goethe ir Honore de Balzacas, vietelę sau buvo išsirinkę Thomas Mannas ir Ernestas Hemingway. Kava ten tebeplikoma taip pat, kaip ir G. Casanovos laikais.

„Tai tiesiog meno kūrinys, galėsite mėgautis ne tik jos grožiu, bet ir gyva muzika, kava ir desertais“, – pasakojo Goda.

Išvykos metu G. Alijeva taip pat suspėjo aplankyti Milaną. Jo architektūra atlikėjai paliko didelį įspūdį – ypač žymioji miesto katedra.

„Nuo veido šypsena nedingsta kaip vaikui“, – pripažino ji.