Tai Viktorija su Laurynu padarė itin originaliai. Instagrame garsi pora paviešino trumpą vaizdo įrašą – virš jųdviejų ir Viktorijos dukrelės Nicolės praskrendantis lėktuvas paleidžia mėlynos spalvos dūmus. Po įrašu V. Siegel patvirtino – jau visai netrukus jiedviems gims berniukas.

Žinią apie nėštumą garsi nuomonės formuotoja dar prieš kurį laiką paviešino asmeniniuose socialiniuose tinkluose.

Čia V. Siegel pasidalino nuotrauka, kurioje matyti suapvalėjęs jos pilvukas.

„Nusipirkome arbūzą“, – pažymėjo šalia jaukaus kadro Viktorija.

Delfi primena, kad Viktorija ir Laurynas susituokė praėjusių metų vasarą.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Viktorija neslėpė, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengimą į cerkvę buvo beprotiškai daug.

„Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija. „Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.

Viktorija Siegel iš ankstesnių santykių su verslininku Danieliumi Bunkumi turi dukrelę Nicolę.