Kaip rašoma pranešime spaudai, „Homo Faber“ yra tarptautinis kultūrinis judėjimas, puoselėjantis meistriškumą ir garsinantis talentingus meistrus visame pasaulyje. Venecijoje vykstanti meno paroda yra suskirstyta į penkiolika erdvių, kurių kiekviena skirta skirtingam meistriškumui parodyti.

Ypatingas dėmesys šiais metais skiriamas Japonijai, siekiant sustiprinti japoniškos ir europietiškos kultūros ryšį.

Bienalėje dalyvauja talentingiausi architektūros meno ir dizaino meistrai iš įvairių šalių. M. Petruškevičius savo kūrybą demonstruos „Blossoming Beauty“ (Žydintis grožis) parodoje, Venecijai priklausančioje San Giorgio Maggiore saloje.

Kartu su dar devyniais gėlių dizaineriais, tarp kurių ir princo Harry bei Meghan Markle vestuvių dekoratorė, Mantas pristatys savo kūrybos vazą ir gėlių kompoziciją. Vazą pagamins garsiausias ir seniausias pasaulyje Murano stiklo dirbinių gamintojas „Venini“.

Visų dešimties gėlių dizainerių kūriniai bus eksponuojami gėlių sodo instaliacijoje, kurią sukūrė garsus prancūzų interjero dizaineris ir scenografas Sylvain Roca. Vazas ir gėlių kompozicijas be M. Petruškevičiaus pristatys žinomi dekoratoriai iš Belgijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir kitų šalių.