Pirmieji ant raudonojo kilimo pasirodė Katažina ir Deivydas Zvonkai. Punktualumu pasižymėję atlikėja ir muzikos prodiuseris pasakojo, kad specialiai apskaičiavo laiką numatydami, kad tokiu metu Kaune eismą gali pristabdyti kamščiai.

„Pavyko atvykti, palyginus, anksti. O tai mums tikrai nėra būdinga. Laimei, į renginį tikrai nepavėlavome“, – šypsojosi Katažina.

„Kas išvažiavo vėliau nei mes, renginyje atsidurs 1-2 valandomis vėliau“, – vėluojančius kolegas pateisino Deivydas.

Pora juokėsi, kad matyti pramogų pasaulio atstovus susirinkusius į vieną vietą – tikra egzotika.

„Šiek tiek net sutrikau visus čia pamačiusi. Iki šiol sunku patikėti, kad toks renginys iš tiesų vyksta. Nežinia, kiek mes galime sau leisti. Jaučiasi šiek tiek susikaustymo. Esame tiek įbauginti pandemijos, kad atsipalaiduoti visiškai kurį laiką dar negalėsime. Gera matyti pažįstamus veidus, pasipuošti, pasitempti ir pasigrožėti pačiu muzikaliausiu renginiu“, – komentavo K. Zvonkuvienė.

Praėjusiais metais M.A.M.A apdovanojimai skendo skandale. Žmonės piktinosi, kad kai kurie dalyviai, nepaisydami grėsmės platinti koronavirusą, nedėvėjo kaukių. Kai kuriems dėl šių pažeidimų net paskirtos baudos.

„Mes pakankamai drąsiai jaučiamės ir su kaukėmis. Praėjusiais metais buvo įdomi situacija. Mes nedalyvavome, bet koncerto transliacijoje buvo naudojami kelerių metų senumo pasirodymų įrašai ir mes papuolėme į vieną iš jų. Tąkart, prieš kelerius metus, buvome nufilmuoti sėdintys publikoje. Po pernai transliacijos sulaukiau net kelių piktų žinučių.

Žmonės piktinosi: „Ką jūs sau leidžiate. Jums viskas galima?“. Na, o aš tuo metu buvau kažkur visai kitame Lietuvos gale. Nesupratau, apie ką tie žmonės kalba, bet paskui prisiminiau, jog yra transliuojami M.A.M.A apdovanojimai, tačiau renginys ir buvo pristatytas kaip dalinai tiesioginis“, – kuriozinę situaciją prisiminė Deivydas.

„Bet jeigu reaguotume į visas žinutes ir piktus komentarus, kurių sulaukiame, patikėkite manimi... Na, bent aš būdama gana jautri, sunkiai pakelčiau. Kas jau kas, bet aš visoje šitoje kelionėje po muzikinį pasaulį, tikrai pažinau, kas yra kritika ir t.t. Mes puikiai žinome, kad reikia saugoti save ir aplinkinius. Ir tokiame renginyje reikia būti ypatingai atsargiems“, – komentavo Katažina.

Raudonas kilimas:

Apdovanojimų akimirkos:

Pasak organizatorių, šių metų ceremonijai buvo ruošiamasi itin kruopščiai.

„11-oji muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonija bus išties įspūdinga. Džiaugiamės, kad pastarieji metai muzikine prasme buvo produktyvūs, o atlikėjai klausytojams padovanojo daug kokybiškos muzikos. Sausio 28 dieną „Žalgirio“ arenoje turėsime progą ne tik prisiminti pastarųjų metų atlikėjų pasiekimus, bet ir išvysti įspūdingus garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus“, – prieš renginį žadėjo organizatoriai.

Į areną susirinkusiesiems žiūrovams pažadėta galimybė gyvai pamatyti ryškiausių lietuviškos scenos žvaigždžių pasirodymus. Juos surengė rokeriai „jauti”, Justinas Jarutis su Jessica Shy, Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas, Evgenya Redko, Vaidas Baumila, „The Roop”, Austieja, „Pikaso”, FC Baseball, Inga Jankauskaitė, Beatrich, Vidas Bareikis ir „8 Kambarys”.

Per daugiau nei 3 valandų muzikos šou išdalinta 15 prestižinių M.A.M.A statulėlių už geriausius 2021-ųjų metų darbus.