Šią dieną šiemet sutuoktinių pora taip pat paminėjo – tiesa, išties įspūdingai ir gana simboliškai, nes šiuo metu jiedu taip pat vieši Dubajuje.

Įsimintina akimirka, nutikusia prieš dvejus metus, kai Edgaras priklaupė ant kelio, Natalija pasidalino dar kartą bei pridūrė, kad tokią datą smagu pažymėti vietoje, kurioje prasidėjo jųdviejų kelionė.

„Išties svarbi ir įsimintina diena mūsų poros gyvenimo kely, ji čia ir prasidėjo, Dubajuje. 2020.01.13 Edgaras Eidėjus priklaupė ant kelio. Akimirka buvo netikėta ir labai jaudinanti. Praėjus 2 metams mes jau esame vyras ir žmona, ir nuostabų šią įsimintiną datą mums pažymėti čia. Labai tave myliu“, – šalia nuotraukos pažymėjo Natalija.

Sužadėtuvės ir pirmas kartas viešumoje

Pora susižadėjo 2020-ųjų metų pradžioje Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

„Ir aš pasakiau TAIP! Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai. Mūsų geriausi draugai tapo liudininkais nuostabios akimirkos [Simona ir Jonas Nainiai – „Delfi“]. P. S. gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti. Dalinuosi su Jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – prie nuotraukų socialiniame tinkle tąkart parašė dainininkė.

Pirmą kartą viešumoje pora pasirodė 2018 m. sausio pabaigoje, ant „M.A.M.A apdovanojimų“ raudonojo kilimo, po pusės metų draugystės. Tąkart Natalija ir Edgaras neslėpė jaudulio ir nuo tiesaus žurnalistų klausimo „Ar jūs esate pora?“ išsisukinėjo. Nepaisant to, galiausiai jie išsidavė, kad jie yra oficialiai kartu.

„Iš pradžių buvome nusprendę eiti kartu, bet ne ant raudonojo kilimo. Bet vėliau ir su Edgaru, ir su grupės merginomis pakalbėjome, kad jau ne tas amžius, jog žaistume katės ir pelės žaidimus. Paskui nufotografuos besislapstančius. Kam to reikia?“, – „Delfi“ 2018 m. sausį kalbėjo Natalija.

Pats Edgaras tuomet tikino besijaučiantis gerai, o į klausimą, ar prieš renginį ramiai miegojo, atsakė, kad ilsėjosi visą naktį.

„Aš ir jį suprantu, jam iš tikrųjų yra sudėtinga su tokiu žmogumi, kaip aš, bet mes kartu jau pusmetį, tikiuosi, kad ir ilgiau išbūsime“, – juokėsi Natalija.

Vestuvių ceremonija vyko Lietuvoje ir Maljorkoje

Poros santuoka Vilniuje praėjusių metų rugsėjį buvo sudaryta tik pačių artimiausių žmonių apsuptyje. Ceremonijos metu dainas dovanojo atlikėja Liepa. Porai žengiant prie altoriaus, ji atliko Edo Sheerano baladę „Perfect“.

Įspūdingų sceninių kostiumų kūrimu garsėjančiai dainininkei vestuvinę suknelę privačiai ceremonijai per savaitę pasiuvo „InŽi“ mados namai.

„Tai, ką jos sugalvojo šiai progai, man žiauriai patinka. Atsidaviau į jų rankas ir leidau daryti su manimi ką nori. Nesu kuklumo įsikūnijimas, galiu sau leisti jų sukurtą įvaizdį, o jis toks – pagal mane“, – atskleidė Natalija.

Atlikėja Natalija Bunkė už mylimojo Edgaro Eidėjaus ištekėjo ir antrąkart – jaukioje ceremonijoje Vilniuje baltojo aukso žiedais apsimainę sužadėtiniai vestuves iškėlė ir Maljorkoje. Didžiausioje Balearų salyno saloje pora visą savaitę viešėjo kartu su visu būriu bičiulių ir artimųjų, tarp kurių – ir žinomi pramogų pasaulio atstovai. Anot Natalijos, buvo planuota, kad į šventišką kelionę leisis 20 žmonių, tačiau artėjant skrydžiui svečių sąrašas vis pildėsi ir pasiekė 27.

Vestuvių dieną poros laukė fotosesija, o paskui – jaudinanti tuoktuvių ceremonija. Šventei visa kompanija, savaitei apsistojusi viloje su baseinu, persikėlė į įspūdingo dydžio dvarą.