Apie šią situaciją jau pasisakė ne tik baro atstovai, bet ir netikėtai į skandalo su „Grafaite“ sūkurį patekęs Ž. Žvagulis.

Iki šiol komentaro minėta tema buvo nepateikęs tik Ruslanas Kirilkinas. Tačiau nurimus įvykiams jis feisbuke paviešino įrašą, kurį papildė ir susirašinėjimų su minėtu baru nuotraukomis.

„Kol ,,Grafaitės“ iš Šiaulių piarinasi mano sveikatos kaina, o Žvagulis taip griausmingai mane pasveikino su Naujaisiais metais, aš tuo tarpu, kad ir mažais, bet užtikrintais žingsneliais einu į priekį.

Tad mielieji, duokite ir man žodį, be jokių televizijų ir foto objektyvų. Reklamos aš šioje absurdiškoje istorijoje NESIEKIAU.

Koncertą atšaukiau ir užsakovus perspėjau dar gruodžio 22d., kad dėl asmeninių sveikatos sutrikimų negalėsęs dalyvauti gruodžio 31d. naujametiniame koncerte.

Sutarties su užsakovais aš neturėjau. Pasiūlyta taip pat nebuvo. Na, o viešai deklaruoti savo negalavimų ar diagnozių, mano įsitikinimu, net neprivalėjau.

Gal tai buvo skubotas mano apsisprendimas, tačiau tvirtas. Gal ir be reikalo jiems užsiminiau ir rekomendavau Žilviną Žvagulį. Nuoširdžiai neturėjau jokios intencijos jį kažkaip pašiepti ar sumenkinti. Tiesiog jis buvo vienas iš paskutiniųjų ten koncertavusių atlikėjų. Gal jam nėra garbės ten koncertuoti?.. Sunku atsakyti man į šį klausimą.

Kiek yra tekę susidurti su Žilvinu, visuomet pasisveikindavome ir persimesdavome keliais sakiniais. Tai nebuvo kažkokie itin glaudūs santykiai, tačiau kolegiški ir draugiški.

Įkeliu ir visą susirašinėjimo istoriją su Šiaulių ,,Grafaitėmis“.

O pabaigai noriu visiems priminti, kad lazda turi du galus ir nieko brangiau už sveikatą – nėra.

Duok, Dieve, lai klesti tas baras, o Žilvinui Žvaguliui palinkėsiu daug sveikų anūkų ir gražų devynaukštį, kuriame jie visi ilgai ir laimingai gyventų.

Amen“, – komentarą praėjus daugiau nei savaitei po įsiplieskusio skandalo pateikė R. Kirilkinas.

Žmonėms žadėtas koncertas neįvyko

Istorija prasidėjo, kai prieš kelias savaites Šiauliuose įsikūrusio viešbučio-baro feisbuko puslapyje buvo kviečiama pasitikti naujus metus.

„Brangūs mūsų klientai, draugai!

Su kuo pasitiksite žvėriškus 2022 Tigro metus?

„Grafaitė“ organizuoja jau tradicija tapusi Naujųjų metų sutikimo vakarėlį!
Jūsų lauks:
Renginių vedėjai ir atlikėjai Evaldas Vaikasas ir Agnė Michalenkovaitė;
Ruslanas Kirilkinas;
Nuostabūs patiekalai;
Šventinis fejerverkas;
Staigmenos“, – buvo rašoma kvietime.

Tačiau prieš Kalėdas organizatoriai sulaukė nemalonios žinios – Ruslanas parašė žinutę, kad renginyje, į kurį turėjo susirinkti būrys jo gerbėjų, nedalyvaus.

„Padaryti maketai, investicijos į reklamą. Susitarėm su žmogumi – jis jau yra buvęs pas mus, koncertavęs. Puikus atlikėjas, balsas puikus. Nusprendėm, kad pakviesime jį naujųjų sutikimui mūsų viešbutyje. Buvo daug susirašinėjimo – realiai žinutės patvirtina mūsų susitarimą dėl gruodžio 31-ios”, – teigė viešbučio-baro atstovė bei renginio organizatorė.

Pasak moters, su renginiais ir žinomas atlikėjais jie dirba jau ne vienerius metus – per tą laiką nei karto nepasitaikė panaši nemaloni situacija.

„Praėjusią savaitę Ruslanas parašė mano vyrui, kad nedalyvaus Naujųjų sutikime, teigė, kad negali atvykti. Vyrui pasiteiravus, kodėl, jis parašė: „tarkim korona“. O svečių jau prisirinko – visi dėl R. Kirilkino, juk jis pagrindinis“, – „Delfi“ sakė pašnekovė.

Tuomet su žinomu atlikėju susisiekė ir pati minėto viešbučio-baro atstovė.

„Aš paprašiau jo būti atviru ir pasakyti, kas nutiko. Pažadėjau, kad tai liks tik tarp mūsų. Nenorėjome likti išduoti. Tačiau jis iškart po mano žinutės savo storiuose paskelbė, kad atšaukiamas Naujųjų metų koncertas – net nesuderinęs su mumis. Juk mes esame užsakovai. Po kurio laiko Ruslanas vis tik parašė. Paklausė, ar galėtų atsakyti rytoj – dalyvaus ar ne, – pasakojo moteris. – Tačiau po atlikėjo pareiškimo socialiniuose tinkluose apie atšaukiamą pasirodymą mums ėmė skambinti žmonės – vis tik jie čia norėjo atvykti būtent dėl Ruslano. Berods, 10 žmonių jau buvo paprašę grąžinti pinigus.“

Tiesa, susirašinėjimas su R. Kirilkinu, pasak „Grafaitės“ atstovės, tuo nesibaigė. Atlikėjas parašė, kad yra nuotaikos žmogus, palinkėjo gražių švenčių.

„Taip pat sulaukiau vienos žinutės, kuri nebuvo į temą – Ruslanas parašė, kad mums tinka Žvagulis. Nesupratau, ar man reikėjo įsižeisti, ar kaip. Visa situacija priminė patyčias, – tikino moteris. – Kadangi tą vakarą mūsų bare dainavo Džordana Butkutė, vieną repliką jam parašiau ir aš. „O jūs, Ruslanai, niekada ir nebūsite Džordana Butkutė. Gaila, ar ne?“ – taip skambėjo mano žinutė. Kaip supratau, tai jį palietė asmeniškai, nes šią mano žinutę Ruslanas paviešino instagrame.“

Atlikėjas „Grafaitės“ atstovei atsakomai rašė, kad jų šeima – negraži ir nelaiminga. Pasak moters, Ruslano elgesys iš tiesų nustebino, nes jis ne tik atšaukė koncertą, bet ir siekė įskaudinti, pasišaipyti.

„Suprantu, gyvenime tikrai visko būna. Bet jo paaiškinimas iš tiesų keistas. Nori atvažiuoja, nori ne“, – „Delfi“ komentavo moteris.

„Delfi“ dėl šios situacijos kreipėsi ir į atlikėją R. Kirilkiną, tačiau šis komentuoti tuomet atsisakė.

Sureagavo ir Žilvinas Žvagulis

Koncertą Šiaulių viešbutyje-bare „Grafaitė“, nenurodydamas jokios pateisinamos priežasties, atšaukęs R. Kirilkinas užsakovams pareiškė, kad ant šios scenos „labiau tiktų Žvagulis“. Užsakovams visa situacija priminė patyčias, taip pat sureagavo ir pats Ž. Žvagulis.

Scenos senbuvis savo emocijomis pasidalijo žinutėje, kuri R. Kirilkiną jautriai palietė – susirašinėjimo kopija netrukus buvo paviešinta atlikėjo socialinio tinklo paskyroje.

„Su Naujais, Ruslanai! Paskaičiau tavo žinutę barui „Grafaitė“. Šiuo metu laukiu kopijos iš savininkės, jei tu ten paminėjai mano pavardę ir paminėjai taip, kaip spaudoj... Bėk bėk b**t toli. Aš tave pasigausiu, pažadu, artimiausiu metu. Nuplėšiu tavo *** ir sukišiu į ***“, – rašoma žinutėje.

„Delfi“ kreipėsi į Ž. Žvagulį, kuris neslėpė, kad tokiu savo žingsniu nesididžiuoja, esą tuomet valdžiusios emocijos išsiveržė per ilgai negalvojus.

„Aš viską jam jau pasakiau. Man metė plytą – o aš atgal“, – komentavo Ž. Žvagulis.

Pasiteiravus, ar įžeidi buvo R. Kirilkino žinutė, kurioje jis mestelėjo repliką, esą „restoranui „Grafaitė“ labiau tinka Žvagulis“, atlikėjas neslėpė, kad būtent tai tarp jųdviejų ir įžiebė nesantaikos kibirkštį.

„Aš nežinau, kodėl jis mane pasirinko. Ar mane, ar „Grafaitę“. Žmonės ateina į koncertus tame restorane, jis ir pats ten koncertuoja. Tiesiog nesupratau, ko tas žmogus nori. Dėl to reakcija buvo natūrali“, – kalbėjo Ž. Žvagulis.

Vis tiktai vyras neneigia, kad dainininkui parašyta žinutė nebuvo gerai apgalvos žingsnis.

„Aš nesididžiuoju ta žinute. Bet negalvojau, kad jis pasielgs taip nemaloniai ir ją paviešins. Jis man paskui dar kažką rašinėjo, bet aš nebekreipiau dėmesio“, – patikino Ž. Žvagulis.

Ilgus metus koncertuojantis atlikėjas, paklaustas, ką mano apie tokį elgesį, kai dainininkas nepranešęs užsakovams atšaukia koncertą, Ž. Žvagulis neslėpė, kad ir pats yra pakliuvęs į keletą panašių situacijų.

„Man per gyvenimą gal irgi pasitaikė tokių atvejų. Bet aš jau 38 metus scenoje. Gal ir buvo kada sveikata sušlubavusi ar panašiai, bet aš visada visiems viską pranešu. Nebuvę taip, kad tiesiog imčiau ir neatvažiuoju.

Visi viską žino likus bent 4 dienoms. Normalu, kad koncertai ar koncertiniai turai gali būti nukeliami. Gyvenimas vyksta, aš gi ne medinis“, – kalbėjo pašnekovas.

Atlikėjas prisipažino, kad po šio įvykio kartėlis liko tik dėl vienos priežasties.

„Man nepatogu tik dėl vieno – aš gi anūkų turiu. Nesididžiuoju, kad tokia žinutė iš manęs išėjo. Na, bet tai buvo mano natūrali emocija. Jis man paleido plytą, o aš jam – devynaukštį. Taip jau nutiko. Telefonas kartais būna ir priešas“, – komentavo Ž. Žvagulis.