Grožio ir estetikos namų įkūrėja Laura Los sako, kad prieššventinis laikotarpis – vienas svarbiausių, kai savo išvaizda labiau rūpintis imasi kiekvienas, rašoma pranešime spaudai. Daugiau nei dešimtmetį grožio srityje dirbanti moteris nutarė atsinaujinti ir savo bičiulėms bei klientėms suteikti dar malonesnių įspūdžių savo grožio namuose.

„Šis vakaras man ir visai mūsų komandai – išties ypatingas. Džiaugiuosi, kad šią svarbią akimirką galėjome paminėti artimiausių bičiulių rate. Dešimties metų jubiliejų nusprendėme paminėti permainomis. Ne tik pakeitėme grožio namų pavadinimą, tačiau ir pristatėme daugybę naujienų pripažintų ir įvertintų grožio pasaulyje. Grožio ir estetikos sritis juda į priekį milžinišku greičiu. Norime savo klientams suteikti inovacijomis grįstas grožio procedūras, kurios pripažintos garsiausių pasaulio įžymybių ir suteikia maksimalų rezultatą. Visas mūsų darbas orientuotas į klientą, kuris apsilankęs lieka maloniai nustebintas“, – atidarymu džiaugiasi grožio namų įkūrėja Laura Los.

Pasak L. Los, dabar grožio pasaulyje labiausiai vertinamas natūralumas ir greitas rezultatas, tačiau tam pasiekti vien grožio ritualai namuose nepadės: „Tikriausiai dažniausias prašymas būna atrodyti nepriekaištingai ir kad aplinkiniai neįtartų, jog klientei buvo atlikta viena ar kita grožio – estetinė procedūra. Lietuvoje vis dar kai kurios moterys yra įtikinusios save, kad lankytis pas grožio specialistą gali tik įžymybės. Džiaugiuosi, kad bent kartą į mūsų grožio namus užsukusi moteris savo nuomone pakeičia. Savo darbe naudojame tik profesionalią kosmetiką, aparatus ir svarbiausia – įgūdžius, kurie leidžia pasiekti nepriekaištingo rezultato be plastikos chirurgo ar injekcijų. Taip pat atliekame visas grožio procedūras vienoje vietoje, tad skubantiems ar itin užimtiems žmonėms netenka gaišti laiko lankstant iš vieno grožio salono į kitą.“

Ši unikalios koncepcijos erdvė sutraukė būrį garsių Lietuvos moterų ir stebino vakaro viešnias netikėtomis staigmenomis – grožio namai buvo pilni egzotinių drugelių, vakaro metu nestigo gardžių užkandžių, o garsios moterys jau nekantravo išbandyti naujausius grožio ritualus.