Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino nuo kovo mėnesio socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė naują paskyrą pavadinimu „Karolinos spinta“. Kiekvieną penktadienį kartu su labdaros fondu „Vilties spindulėlis“ K. Meschino vykdo labdaros aukcioną, kuriame surinkta didžiausia piniginė auka už jos geriausius drabužius keliauja tiesiai į pasirinkto savaitės herojaus sąskaitą, rašoma pranešime spaudai.

„Džiaugiuosi, kad mūsų herojų istorijos pasiekia vis daugiau gerų žmonių. Praeitos savaitės aukciono metu surinkome net 4700 Eur sunkiai sergančiam berniukui, kuriam reikalingas naujas, neįgaliesiems pritaikytas vežimėlis. Šiandienos spindulėlis – Veronika, kuri turi kojytės deformaciją. Tikiuosi, kad šios mažos mergaitės svajonė, kuo greičiau pradėti lankstyti kieme su kitais, vaikyste besimėgaujančiais vaikais, bus išgirstas. Prisidėkime, kad ir mažais žingsniais, nes reikalinga suma operacijoms yra milžiniška – net 325 tūkst. Eur “, – pasakoja K. Meschino.

Šio penktadienio savaitės herojė Veronika gimė su kojos deformacija. Ši reta patologija pasitaiko vos 1 iš 100 tūkst. Kairės kojytės ji neturi – tik šlaunikaulio užuomazgą, o dešinioji irgi nėra visiškai sveika – be pilnavertiško pado – pėda remiasi tik trimis pirštais. Nepaisant jos sudėtingos fizinės negalios, Veronika yra sveika, energinga ir žaisminga mergaitė, kuri labai domisi ja supančiu pasauliu.

Vasario 14 dieną mergaitės laukia pirmoji sudėtinga kojos operacija Floridoje, o po jos – dar viena. Reikalinga suma operacijoms yra labai didelė – net 325 tūkst. Eur. Mergaitės mamai savo jėgomis pavyko surinkti daugiau nei 150 tūkst. bet iki galutinės sumos dar trūksta labai daug. Tad šiandienos tikslas – susivienyti ir kartu prisidėti prie mažos mergaitės svajonės išpildymo – vaikščioti.

Šis labdaros aukcionas vyks iki rytojaus 18 val. Dalyvauti aukcione galima „Instagram“ paskyroje pavadinimu „Karolinos spinta“. Po nuotrauka reikia komentuoti skiriamą pinigų sumą – žmogui, pasiūliusiam didžiausią auką, atiteks D. Boso ALAÏA prekės ženklo suknelė, kurios vertė apie 2000 Eur, o pinigai keliaus tiesiai į Veronikos sąskaitą.

Paramos rekvizitai:

Luminor Bank AS
Swift kodas: AGBLLT2X
OKSANA SAVUTSKAJA
LT974010051005500587
PayPal: oksanamercaitiene@gmail.com
Paskirtis: karolinospintos auka