Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino nuo kovo mėnesio socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė naują paskyrą pavadinimu „Karolinos spinta“, rašoma pranešime spaudai. Kiekvieną penktadienį kartu su labdaros fondu „Vilties spindulėlis“ K. Meschino vykdo labdaros aukcioną, kuriame surinkta didžiausia piniginė auka už jos geriausius drabužius keliauja tiesiai į pasirinkto savaitės herojaus sąskaitą.

„Noriu, kad sunkiai sergančių vaikučių istorijos būtų išgirstos, todėl labai džiaugiuosi, kad žinomos mamos padeda skleisti šią žinią. Aukcionų metu pavyksta surinkti gyvybiškai svarbias lėšas medicinos įrangai, medikamentams, svarbiems gydymams į reabilitacijas. Sunkiai sergančių vaikų tėveliai atiduoda visą savo laiką ir energiją, kad jų vaikučiams įkvėptų vilties. Esu mama, todėl puikiai žinau, kad dėl savo vaikų gali nuversti kalnus. Kiekviena auka, kad ir kokio ji dydžio bebūtų, šioms šeimoms yra be galo svarbi“, – sako K. Meschino.

Internetinės parduotuvės „Shop by Viktorija Siegel“ įkūrėja V. Siegel pasakoja, kad labai džiaugiasi galėdama prisidėti prie šios labdaros, nes apie gerus dalykus reikia kalbėti garsiai, kad užkrėstume ir kitus savo gerumu. Iki šio šeštadienio vakaro pasiūlyta didžiausia auka už V. Siegel megztinį keliaus tiesiai į sunkiai sergančios mergaitės sąskaitą.

„Nuo pat mažens buvau mokama tėvelių, kad reikia mokėti dalintis ir ypač su tais, kas turi mažiau arba kuriam reikalinga pagalba. Tapus mama man tikrai pasidarė daug jautresnės sergančių vaikučių problemos. Kai Karolina socialiniame tinkle viešai paklausė, kas norėtų prisidėti prie šios iniciatyvos, aš nei kiek nedvejodama parašiau jai. Apie Karolinos organizuojamas labdaras nuolat skaičiau ir žavėjausi, kokia ji šaunuolė. Susivienijus mes tikrai galime daugiau, nes tikiuosi, kad žmonės išgirs ir vieningai prisidės. Juk taip norisi, kad visi vaikai būtų sveiki ir laimingi“, – pasakoja V. Siegel.

Šio penktadienio savaitės herojė – Austėja, kuriai reikalinga nuolatinė reabilitacija. Mergaitės mama Asta Kuktienė pasakoja, kad dviejų savaičių trukmės reabilitacija kainuoja 1500 Eur. Mama džiaugiasi, kad mergaitei nebereikia važiuoti į užsienį ir ji gali reabilituotis „Vaiko raidos“ klinikoje Lietuvoje, tai sutaupo bent kiek pinigėlių.

„Aš prisimenu, kai gydytoja apžiūrėjo mūsų naujagimę ir pasakė, kad turėsime juodai dirbti. Jau 12 metų mes su Austėja važinėjame po įvairias reabilitacijas ir ieškome geriausių sprendimų. Mes išbandėme daug visokių procedūrų, pavyzdžiui, kamieninių ląstelių terapiją ir tai tikrai buvo efektyvu. Nors gydytojai mums sakė, kad ji bus gulinti daržovė dėl smegenų pažeidimo. Šiuo metu jos suvokimas kaip aštuonių mėnesių vaiko. Šiandien ji šypsosi, verkia – per emocijas išreiškia savo poreikius. Jai reikalinga nuolatinė nenutrūkstama reabilitacija, kad nesusidarytų kontraktūra, nes per karantino pauzę, kai viskas buvo uždaryta, mes labai regresavome“, – pasakoja Austėjos mama.

Pagrindinės mergaitės diagnozės: cerebrinis paralyžius ir epilepsija.

Šis labdaros aukcionas vyks iki rytojaus 18 val. Dalyvauti aukcione galima „Instagram“ paskyroje pavadinimu „Karolinos spinta“. Po nuotrauka reikia komentuoti skiriamą pinigų sumą – žmogui, pasiūliusiam didžiausią auką, atiteks V. Siegel megztinis, o pinigai keliaus tiesiai į Austėjos sąskaitą.

Norintys papildomai prisidėti prie mergaitės istorijos, pinigus galite aukoti čia:

Gavėjas: Asociacija Austėjos šypsena

Sąskaitos numeris: LT167044060007827225

Mokėjimo paskirtis: karolinospintos auka Austėjai