Apie kvietimą ir galimybę atlikti gerą darbą verslininkas pranešė feisbuke.

„Savo artėjančio gimtadienio proga vietoj dovanų sau, kviesčiau paaukoti kad ir menką sumą „Caudwell Children“ labdaros fondui. Kiekviena auka yra reikšminga, kadangi ji eina tiesiogiai pagelbėti neįgaliems vaikams, o visus administravimo kaštus dengia fondo steigėjas Johnas Caudwellas“, – skelbia verslininkas D. Bunkus viešoje feisbuko grupėje, pavadintoje „Dalinkimės gerumu“.

Danielius Bunkus renka lėšas neįgaliems vaikams
Foto: Facebook

Delfi primena, kad praėjusį šeštadienį Monake įsikūrusiame viešbutyje „Monte Carlo Bay“ įvyko olimpietės lietuvės Modestos Vžesniauskaitės mylimojo milijardieriaus, filantropo ir kelių labdaros fondų steigėjo Johno Caudwello organizuojamas labdaros vakaras. Renginio metu negalią turintiems vaikams buvo surinkta įspūdinga pinigų suma, o violetiniu kilimu žengė žinomi žmonės ir iš Lietuvos.

Kasmet „Caudwell Children“ organizuojamas vakaras buvo skirtas suburti žmones geram tikslui – padėti negalią turintiems vaikams, gyvenantiems Didžiojoje Britanijoje.

„Modesta ir aš vis dar negalime atsigauti po fantastiškos sėkmės jau šeštąjį kartą Monake vykusiame „The Butterfly Ball“. Mums pavyko surinkti 1.52 milijono svarų paramą vaikų fondui „Caudwell Children“. Ypač didžiuojamės atsižvelgę į tai, kokie sudėtingi buvo praėję metai“, – džiaugėsi J. Caudwellas.


Monake įsikūrusiame „Monte Carlo Bay“ viešbutyje vykusiame pokylyje buvo nutiestas violetinis kilimas – juo žengė garbūs svečiai, kurių buvo ir iš Lietuvos. Su vos pusmečio sūneliu Williamu Johnu dalyvavo ir labdaros vakaro šeimininko mylimoji Modesta Vžesniauskaitė.

Keliomis akimirkomis iš renginio socialiniuose tinkluose dalinosi ir žinoma nuomonės formuotoja, TV laidų bei renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė. Moteris buvo pasipuošusi puošnia balta suknele.

J. Caudwello surengtame labdaros vakare dalyvavo ir lietuvis verslininkas Danielius Bunkus. Vyras socialiniuose tinkluose dalinosi akimirkomis iš gero bičiulio surengto vakaro, taip pat palaikė kompaniją 72-ejų britų turtuoliui Duncanui Bannatyne bei jo sutuoktinei.

Kas tas Johnas Caudwellas?

67 metų Johnas Caudwellas gimė 1952 metų spalio 7 dieną, jis britų verslininkas milijardierius ir filantropas, įkūręs mobilių telefonų prekybos platformą „Phones4u“. 1987 metais Johnas kartu su broliu Brianu įkūrė bendrovę „Midland Mobile Phones“ ir pradėjo prekybą mobiliojo ryšio telefonais, tuo metu „Motorola“ telefonai kainavo po 1350 svarų. Netrukus verslas virto „Caudwell Group“, kuriai priklausė ir mobiliojo ryšio tiekėjas „Singlepoint“ ir „Phones4u“. 2003 metais J. Caudwellas už 405 mln. svarų „Singlepoint“ pardavė „Vodafone“, o 2006 metais už 1,5 mlrd. svarų ir „Phones4u“ imperiją.

Kiek vertas J. Caudwello turtas?

J.Caudwellas tikrai labai turtingas žmogus. Remiantis 2020 metų „Sunday Times Rich List“, jo turtas vertas 1,566 mlrd. svarų – 10 mln. svarų mažiau nei 2019 metais. Skaičiuojama, kad turtas galėjo sumažėti dėl ambicingo prabangaus būsto Londone remonto projekto. Jis – 91-asis turtingiausių sąraše. Šiandien jis yra aktyvus filantropas, prižadėjęs išdalyti 70 proc. savo turto ir pareiškęs, kad „palikti savo vaikams milijardą svarų sterlingų niekada nebus geras sprendimas“.