Pirmąsias viešnagės Maljorkoje dienas dar lepino saulė. Jos netrūko ir vestuvių dieną, sekmadienį. Tačiau paskui vienos gražiausių Ispanijos salų dangų nuklojo debesys.

Antradienį planavę važiuoti ilsėtis į pajūrį bičiuliai privalėjo likti namuose – pliaupti ėmė taip, kad teko uždaryti visus lietingoje teritorijoje esančius kelius.

Laimė, vakarop pavyko išsikviesti taksi ir išvykti pavakarieniauti bei apsižvalgyti po Alkudiją – miestą šiaurės Maljorkoje.

Trečiadienį jaunavedžiai savo svečiams parengė staigmeną – privatų kruizą katamaranu po Viduržemio jūrą.

N. Bunkė su sūnumi Kristupu ir sutuoktiniu E. Eidėjumi, Saugirdas Vaitulionis, Naglis Bierancas, Simona ir Jonas Nainiai, Jessica Shy, Kristina Ivanova su mylimuoju Andriumi, Liepa ir Evaldas Norkevičiai bei kiti žinomi žmonės didžiąją dienos dalį praleido besimėgaudami įstabiu kraštovaizdžiu.

Pasiplaukiojimas katamaranu iš Palmos miesto vienam žmogui kainuoja nuo 50 eurų.

Nors oras nelepino ir visą dieną saulę buvo paslėpę debesys, puikios nuotaikos nestigo. Buvo išdrįsusių ir išsimaudyti. Maudynių neatsisakė atlikėja Jessica Shy, o J. Nainys šalia katamarano yrėsi vandenlente. Ne vieną vandenyno gylis baugino, tad teko pasilikti laivo denyje.

„Delfi“ prieš kelionę kalbinta Natalija minėjo, kad jiedu su Edgaru Maljorkos salą vestuvėms pasirinko dėl įspūdingų vaizdų. Čia jiedu jau yra viešėję kartu su savo artimais bičiuliais – Simona ir Jonu Nainiais.

„Maljorkoje prieš keletą metų esame buvę kartu su Simona ir Jonu Nainiais. Tai – įstabiai graži sala. Norėjosi iškelti kiek kitokias vestuves: jaukias, paprastas ir savas. Ne taip, kaip visi, ir ne taip, kaip visada“, – kalbėjo Natalija.

Norėdami pamatyti N. Bunkės ir E. Eidėjaus vestuvinės fotosesijos kadrus, spauskite čia.

Nors neretai užsimenama apie skaudžiai per kišenę kertančias vestuvių organizavimo kainas Lietuvoje, Natalija neslepia – gimtinėje jiedu su Edgaru būtų iškėlę kur kas pigiau atsieiti galėjusią šventę.

„Vestuvės nekainavo pigiai. Tačiau mes nemėgstame mėtyti pinigų ir šiaip sau išlaidauti. Taigi mieliau pasirinkome visą savaitę kokybiško poilsio su artimiausiais žmonėmis. Be to, suplanavome nemažai pramogų, užsakėme katamaraną“, – pasakojo Natalija.

Visai savaitei vilą Maljorkoje išsinuomoję N. Bunkė ir E. Eidėjus medaus mėnesio savo planuose kol kas neturi.

„Mūsų laukia labai daug darbų. Net ir šiandien nuo ryto dirbame. Tad mėnesiui išvažiuoti tikrai negalime. Žinoma, galėtume bandyti dirbti per nuotolį, tačiau turime be galo daug atsakomybių. Tad kol kas niekur keliauti neketiname. Be to, kaip matau, labai sparčiais žingsniais Lietuvoje einame link karantino...“ – komentavo dainininkė.