Pasiteiravus, kodėl pasirinko darbą maistą į namus bei biurus pristatančioje įmonėje, moteris atsakė, kad tai – tarsi jai skirtas darbas.

„Kodėl būtent į šią vietą? Nes turiu tam gabumų! Moku vairuoti, dievinu tikslumą, be to, čia lankstus darbo grafikas. Esu patenkinta visais pokyčiais, kurie prasidėjo prieš daugiau nei metus vykusio projekto metu. Jo dėka susikūrė mane skatinanti judėti ir motyvuojanti aplinka, tad esu patenkinta savo drąsa bei stiprybe“, – tikina Goda.

Goda Petrauskienė pristato maistą į namus / Foto: iš asmeninio albumo

Garsaus boksininko žmona, socialiniuose tinkluose rodanti savo gyvenimo momentus, ne kartą buvo užsiminusi, kad dirbti kartais tenka ir ilgas valandas. Nepaisant to, Goda tikina, kad po darbingos dienos jaučiasi puikiai.

„Tai tikrai nėra itin sunkus darbas, bet žinoma, kai keliesi septintą valandą ryto, ruoši vaikus į mokyklą, darželį, gamini visai šeimai, tvarkai namus, studijuoji ir dar išvažiuoji padirbėti, nuovargis atsiranda natūraliai. Tačiau jis toks malonus, nes jaučiuosi tą dieną padariusi prasminga. Tad tiesiog darau tai, kas man šiuo gyvenimo metu labai tinka ir patinka“, – šypteli moteris.

Daugybę žmonių per dieną jų namuose ar kitose vietose aplankanti G. Petrauskienė susiduria su įvairiais netikėtumais – dažniausiai jie susiję su užsakomomis prekėmis.

„Na, kol kas dar nebuvo kažkokių labai keistų situacijų. Tiesa, esu pora kartų gavusi tikrai gerų arbatpinigių. Beje, yra buvę konfliktinių situacijų dėl parkavimosi. Taip pat kartais stebina žmonių užsakomi produktai – ne iš restoranų“, – sako naują veiklą atradusi E. Petrausko žmona.

Iš šio darbo Godai pavyksta neblogai užsidirbti. Moteris atskleidė, kad sėkmingos dienos uždarbis gali siekti ir 60–80 eurų. Tiesa, Goda šiuo metu darbą tikina derinanti su dieninėmis studijomis, tad dirbti pilną dieną nepavyksta.

„Dirbant daug uždarbis gali būti tikrai neblogas, o ypač pirmaisiais metais, kai mokesčiai mažesni. Taip pat nuolatinių studijų studentai yra drausti, todėl PSD tokiu atveju mokėti pačiam nereikia, – teigia „Delfi“ pašnekovė. – Kitas dalykas yra automobilis. Iš pradžių dirbau su „Lexus RX450H“ hibridu ir per dieną išleisdavau apie 12 eurų benzinui. Bet dirbau su juo neilgai. Visų pirma, jaučiausi nejaukiai pristatydama maistą su hibridiniu visureigiu. Dabar visai nesenai įsigijau kitą populiarų hibridą, varomą dujomis ir esu be galo patenkinta. Ši mašina idealus variantas tokiam darbui.“