Instagrame Indrė pasidalino ir vaizdo įrašu, kuriame matyti skiepijimo procesas.

„Esu ir persirgusi, ir dar turiu antikūnių, net turiu galimybių pasą. Tačiau šiandien pasiskiepijau. Savo pavyzdžiu noriu parodyti, kad man rūpi ateitis. Kad pasitikiu medicina. Kad gerbiu medikų bei pareigūnų darbą ir veiklą. Pastarieji įvykiai viduje kelia jausmų chaosą. Tačiau, aštriausias jausmas , kurį jaučiu, tai liūdesys…

Nebesinori dalintis vaizdais iš protesto tų žmonių, kurie nekuria, nestato, o griauna. Tų, kurie žino tik savo teises pamiršę, kad egzistuoja ir pareigos. Tie, kuriems viskas blogai! Tie, kurie moka kaltinti visus , o ypač valdžią, juk ji dėl visko visais laikais buvo kalta. Na, tebūnie. Aš, kaip pilietė, tikiu ir pasitikiu medicina ir atlieku savo pareigą“, – savo poziciją išdėstė I. Stonkuvienė.

Pasisikiepijo ir COVID-19 persirgę Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version

Influencerė neslėpė, kad nors ji ir jos antroji pusė persirgo koronavirusu, pastarieji įvykiai Lietuvoje ją paskatino veikti.

„Nors turiu vis dar galiojantį galimybių pasą, nes persirgau COVID-19, stebint šių dienų aktualijas iš šalies tiesiog pagalvojau, kad noriu pasiskiepyti kuo greičiau ir galbūt kažkam pabūti paskatinimu/paraginimu padaryti tą patį.

Buvom su Dominyku vieninteliai giminėje dar nepasiskiepiję, nes šviežiausiai prasirgome, tai labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad šiandien tai pagaliau padarėme!“ – socialiniuose tinkluose skelbė K. Meschino.


Garsios poros žingsnį sveikino ne tik žinomi bičiuliai ar artimieji, paramą išreiškė ir Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

„Nuo COVID-19 pasiskiepyti gali ir šia liga persirgę asmenys. Moksliniai tyrimai parodė, kad organizmui jau susidūrus su koronavirusu vienos vakcinos dozės pakanka susiformuoti pilnam imunitetui. Vis dėlto, Jums pageidavus, sudaroma galimybė pasiskiepyti ir antrąją vakcinos doze (nebent skiepijatės „Janssen“ vakcina, kurios pilnai vakcinacijai užtenka vienos dozės). Registruotis kviečiame www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808“, – K. Meschino įrašo komentaruose skelbė SAM.