„Jums netikėta? Mums irgi. Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj“, – netikėtą žinią apie trečią santuoką pranešė Vilniaus meras.

Prie įrašo apie įvykusias vestuves vyras pridėjo ir nuotrauką, kurioje apkabinęs prie Šv. Onos bažnyčios glėbyje laiko savo naująją žmoną.

Pora iki šiol nedemonstravo jausmų viešai, tačiau iš moters įrašo jos pačios paskyroje galima spėti, jog meilė gimė visai neseniai.

„Apie architektūrą ir miestus kalbu nuolat, o savo asmeniniu gyvenimu viešai nesidalinu. Šįkart įvykis kitoks – bet kokiu atveju bus viešas. Ir labai geras. Abu jau ilgai dirbame Viliuje ir Vilniui – profesiškai skirtingai, bet vertybiškai labai panašiai. Prieš metus vienas į kitą kreipėmės „Jūs“, o šiandien su Remigijumi sumainėme žiedus, gavome Juliaus Sasnausko palaiminimą ir esam labai laimingi. Ačiū tau, Vilniau, kad tavo keliai tokie nenuspėjami!“, – apie svarbų gyvenimo įvykį viešai pranešė nuotaka.

Tai, jog R. Šimašius ir G. T. Gylytė turėjo bendrų projektų, patvirtina ir kitos feisbuke skelbtos tiek mero, tiek jo mylimosios nuotraukos.

Gilma Teodora Gylytė – garsi Vilniaus architektė. Profesinę karjerą ji pradėjo 2005 metais pas architektą Rolandą Paleką. Po stažuotės Olandijoje, darbo architektūros biure MBA/S Štutgarte, grįžusi į Vilnių, 2013 metais Gilma kartu su trimis partneriais įkūrė naujos kartos architektūros biurą DO ARCHITECTS.

Tarp jos įgyvendintų projektų minimi Ogmios miesto teritorijos Vilniuje konversija, prie geležinkelio stoties pastatytas Portalas, MO muziejus kartu su Daniel Libeskind, Vinted būstinė kartu su Naugarduko gatve-parku ir kt.

G. T. Gylytė kartu su kolegomis šešis kartus buvo nominuota prestižiškiausiems Europos šiuolaikinės architektūros apdovanojimams „Mies van der Rohe awards“; trys objektai tarptautinės komisijos sprendimu gavo pagrindinius prizus (1/5 metro) Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimuose „Žvilgsnis į save“; jos baigiamasis darbas buvo išrinktas geriausiu Lietuvoje, specialiai paminėtas pasauliniuose architektūros studentų apdovanojimuose „Archiprix International Awards“.

Gilma aktyviai dalyvauja visuomeniniame architektūros gyvenime – ji yra nuolatinė tarptautinių konferencijų pranešėja, rašo straipsnius, organizuoja viešas diskusijas, dalyvauja Architektūros fondo, Open House veikloje, nuolat stebi miesto aplinką ir žmogų jame, o įžvalgų pagrindu kartu su komanda kuria architektūrines ir urbanistines strategijas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (891)