Penktadienio popietę būrys draugų ir artimųjų, atvykę į sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę, pirmiausiai prie įėjimo išvydo stulbinamo grožio gėlių arką. 5 metrų dekoraciją prie maldos namų kūrė garsiausias šalies floristas – Mantas Petruškevičius.

Dekoro meistras savo talentu jaunuosius bei jų svečius pagerbė ir po oficialiosios dalies, kai šventė persikėlė į prabanga alsuojančią „IDW Esperanza Resort“ rezidenciją.

Čia vyru ir žmona tapusius Viktoriją ir Lauryną pasitiko vienas populiariausių TV ir renginių vedėjų – Rolandas Mackevičius.

Gerą nuotaiką visiems susirinkusiems užtikrino ir dar kelios garsenybės – koncertus tą vakarą dovanojo net trys ryškiausi šalies atlikėjai: grupė „Saulės kliošas“, Donatas Montvydas ir Džordana Butkutė.

Nuotakos makiažu rūpinosi garsi vizažistė Milita Daikerytė, o originalią suknelę kūrė mados namai „Mas 924“.

V. Siegel vestuvinis drabužis buvo kupinas staigmenų. Iš pažiūros gali atrodyti, kad nuotakos suknelė yra kukli, santūri ir uždara, visgi svečiai ir nuotraukas mačiusieji jau spėjo įsitikinti, jog joje slypėjo ir šiek tiek seksualumo – suknelės priekis turėjo gilų skeltuką, o viršutinė dalis buvo perregima.

„Mums abiems su Viktorija buvo labai smagu ją kurti. Viktorija yra labai šiltas žmogus, todėl labai greitai radome bendrą kalbą ir gana greitai nusprendėme, kaip jos suknelė turi atrodyti. Buvo labai gera ir paprasta. Tikiuosi, kad taip buvo ir Viktorijai. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad mes tikrai labai stengėmės. Ji buvo kurta pagal Viktorijos stilių, figūrą, norus. Mano akimis, tokia suknelė jai labai tiko“, – Delfi atviravo išskirtinės nuotakos suknelės autorė.

Daugiau apie suknelės kūrybinį procesą ir dizainerės įspūdžius galite skaityti kitame straipsnyje, paspaudę čia.

Primename, kad V. Siegel ir L. Suodaitis aukso žiedus sumainė saulėtą liepos 23-iosios popietę sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų.

Viktorijai ir Laurynui pastarieji metai buvo kupini išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

„Nuvilnijus didelei bangai prieš metus, jau aiškiai žinojome, kad mudviejų kelias – vestuvės. Buvome įsitikinę, kad niekas mums nesutrukdys mylėti ir gerbti vienas kitą. Šiandien matome, kad buvome teisūs“, – pasakojo L. Suodaitis.

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę.

Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V. Siegel ir L. Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsojosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Viktorija neslėpė, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengimą į cerkvę buvo beprotiškai daug.

„Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija.

„Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.