„Mums abiems su Viktorija buvo labai smagu ją kurti. Viktorija yra labai šiltas žmogus, todėl labai greitai radome bendrą kalbą ir gana greitai nusprendėme, kaip jos suknelė turi atrodyti. Buvo labai gera ir paprasta. Tikiuosi, kad taip buvo ir Viktorijai. Iš savo pusės galiu pasakyti, kad mes tikrai labai stengėmės. Ji buvo kurta pagal Viktorijos stilių, figūrą, norus. Mano akimis, tokia suknelė jai labai tiko“, – atviravo išskirtinės nuotakos suknelės autorė.

V. Siegel vestuvinis drabužis buvo kupinas staigmenų. Iš pažiūros gali atrodyti, kad nuotakos suknelė yra kukli, santūri ir uždara, visgi svečiai ir nuotraukas mačiusieji jau spėjo įsitikinti, jog joje slypėjo ir šiek tiek seksualumo – suknelės priekis turėjo gilų skeltuką, o viršutinė dalis buvo perregima.

Foto: DELFI / Josvydas Elinskas

„Viršutinė dalis, vadinamasis topas, sudarė įspūdį, kad nuotaka yra daug apsirengusi, tačiau iš tiesų buvo kiek kitaip. Kiekviena gėlytė dekoltė srityje buvo įsiūta ir derinama prie Viktorijos kūno. Tai buvo kruopštus rankų darbas. Šia suknele buvo absoliučiai išjaustas Viktorijos kūnas, kiekviena dalis buvo koreguojama pagal jos linijas. Taigi suknelė tapo ir santūri, ir seksuali. Kiekviena detalė buvo modeliuojama ant jos kūno ir siuvama taip, kad paslėptų visas kiek intymesnes vietas.

Seksualumas suknelėje yra pastebimas, tačiau jis nėra akivaizdus, šiek tiek užslėptas, nes norėjosi išlaikyti eleganciją, karališką prieskonį. Būtent todėl pasirinkome kurti drabužį su kiek aukštesniu kaklu“, – pastebėjo pašnekovė.

Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvės / Foto: Fotodiena / Viltė Domkutė

Išskirtinė suknelė jau spėjo sulaukti pagyrų už originalumą.

„Džiugu girdėti visus komplimentus, nes labai stengėmės. Vestuvių dieną buvo daug nerimo ir mums, nes labai laukėme kitų nuomonės. Jei nuotaka, aplinkiniai suknelę įvertina teigiamai, sako, kad ji graži – tai didžiausias įvertinimas kūrėjui. Visa komanda nekantriai laukė ceremonijos, nuogąstavome, ar viskas bus gerai, ar suknelė žmonėms patiks, ar niekas nenukris, aš šleifas per daug netrukdys. Visą dieną buvome kaip ant adatų, tad pagaliau labai malonu išgirsit gražius žodžius, pasidžiaugti ir tuo pačiu šiek tiek atsikvėpti“, – su šypsena Delfi pasakojo M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė.

Foto: DELFI / Josvydas Elinskas

Nerimą vestuvių dieną jautė ir nuotaka

Primename, kad V. Siegel ir L. Suodaitis aukso žiedus sumainė saulėtą liepos 23-iosios popietę sostinės Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje, liudijant būriui draugų ir artimųjų.

Viktorijai ir Laurynui pastarieji metai buvo kupini išbandymų, viešų aptarinėjimų, tačiau šią audrą nuo pat jųdviejų draugystės pradžios lydėjo begalinė meilė, kuri neleido pasiduoti net sunkiausiais momentais.

„Nuvilnijus didelei bangai prieš metus, jau aiškiai žinojome, kad mudviejų kelias – vestuvės. Buvome įsitikinę, kad niekas mums nesutrukdys mylėti ir gerbti vienas kitą. Šiandien matome, kad buvome teisūs“, – pasakojo L. Suodaitis.

Laurynas mylimajai pasipiršo per įsimintiniausiu tapusį Viktorijos gimtadienį praėjusių metų lapkritį. Nieko nelaukę, jiedu pradėjo planuoti gyvenimo šventę.

Galiausiai, liepos 23-iąją, jųdviejų svajonė išsipildė – vedybos pažymėjo vieno etapo pabaigą ir ramaus, šeimyniško, meile ir pagarba paremto gyvenimo pradžią.

V. Siegel ir L. Suodaičiui ypatingą penktadienį šypsojosi ne tik dangus, padovanojęs puikų orą, bet ir svarbiausi jųdviejų gyvenimo žmonės – šeima, ištikimi draugai ir Viktorijos dukra bei Lauryno krikštaduktė Nicole.

Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvę jaunieji pasirinko neatsitiktinai. Viktorija išpažįsta stačiatikybę, todėl nuo pat pradžių mylimieji žinojo, kad amžiną meilę prisieks cerkvėje. Vis dėlto, Viktorija pasakojo, kad nei tobulas oras, nei vedybų vieta neturi didelės reikšmės. Svarbiausia tai, kad jiedu – jau vyras ir žmona.

„Išsipildė mano svajonė. Kai tikrai myli vyrą, nori už jo ištekėti ir sukurti šeimą. Nėra taip, kad padėjus parašą viskas pasikeičia. Bet ženkliai maloniau, kai vyras, pabučiuodamas tave į lūpas, ištaria: „Tu mano Žmona“. Tam pritartų kiekviena moteris – juk negali būti visą gyvenimą pristatinėjama kaip draugė ar gyventi amžinai sužadėtinės statuse“, – džiaugėsi Viktorija.

Viktorija neslėpė, kad jaudulio prieš vestuves ir net prieš pat žengimą į cerkvę buvo beprotiškai daug.

„Kartu ir ašarų, kartu ir nerimo. Džiugu tai, kad šios ašaros – tyriausio džiaugsmo, laimės ir pilnatvės išraiška“, – emocijų neslėpė žmona tapusi Viktorija.

„Emocijos tikrai labai pakilios, nes laukėme šios dienos ilgai. Mes vienas kitam padovanojome laimę, o mudviejų meilė – svarbiau už viską“, – antrino L. Suodaitis.

Po ceremonijos jaunieji su svečiais patraukė į „Esperanza Resort“, kuriame pratęsė vestuvių šventę. Ateities planus, vedybų įspūdžius ir naują pavardę Viktorija su Laurynu žada atskleisti artimiausiu metu.