Šiltais jausmais besimėgaujanti pora vienas kitam „taip“ tarė popiet. Nors jiems buvo numatytas laikas keliomis valandomis anksčiau, greičiausiai taip pora mėgino išvengti žiniasklaidos dėmesio.

Net ir 15 val. pora stengėsi išsisukti nuo pusdienį jų prie Elektrėnų savivaldybės laukusių žurnalistų. Kitaip tariant žaidė su žiniasklaida „pelės ir katės“ žaidimą.

Jųdviejų pasveikinti atvykusių draugų pora prie įėjimo, pro kurį turėjo išeiti sutuoktiniai, privarė automobilį ir atlenkė sėdynę taip, kad čia įsėsti iš karto galėtų Ieva.

Netrukus ši mašina greitai išvažiavo, o netoliese, pro kitą šio pastato išėjimą išėjo galimai Ievos vyras su mergina, veidą prisidengusia kauke.

Netrukus minėta mašina sugrįžo ir čia staigiai įšoko Ieva. Pro automobilio stiklą tebuvo matyti atlikėjos plaukų sagė ir didelė gėlių puokštė, kurią žinoma moteris prieš tai sekėjams buvo parodžiusi socialiniame tinkle.

Poros pasveikinti su gėlių puokšte buvo atvykęs ir Ievos brolis.

Neilgai trukus atlikėja instagrame patalpino vaizdo įrašą, kuriame ji filmuojasi vilkėdama baltą suknelę ir šypsodamasi. „Smagiausia diena ever (kada nors, liet.)“, – trumpai prie vaizdo įrašo brūkštelėjo ji.

5 val. ryto Ieva instagrame pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti rožėmis puoštas krišnaitų altorius.

„Šiandien labai ypatinga diena... Todėl pradėti dieną reikia ypatingai“, – nuotrauką pakomentavo Ieva.

Apie tai, kad 27-erių I. Zasimauskaitė siekia ištekėti antrą kartą paaiškėjo tuomet, kai smalsuolių akys užkliuvo už santuoką planuojančių asmenų sąrašų.

Apie naujus santykius dainininkė nėra linkusi atvirauti, todėl žinia apie mylimąjį, o juolab – apie būsimą vyrą, daugeliui buvo malonus siurprizas.

Delfi susisiekus su dainininke, ši vestuvių fakto neneigė ir patikino, kad pastaruoju metu nenori atvirauti tokiomis temomis.

Praėjusiais metais žinoma moteris išgyveno sudėtingą etapą – skyrybas su sutuoktiniu, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi.