Grožį klinikos „MediAnna“ įkūrėjai patiki Viktorija Siegel, Deimantė Kazėnaitė, Justina Gafaro, Simona Starkutė bei Milita Daikerytė, rašoma pranešime spaudai.

Smagaus renginio, kurį organizavo Virginija Marcinkevičienė, dekoravo Mantas Petruškevičius, nepraleido žinomi miesto verslininkai ir šiame mieste užaugusi atlikėja Monika Kvietkutė. Nors dainininkė jau kurį laiką gyvena Vilniuje, nepabūgo dėl renginio atvykti į Šiaulius.

„Su Veronika pažįstamos seniai, kartu mokėmės tame pačiame universitete, turime bendrą draugių kompaniją. Ji labai stipri ir darbšti asmenybė, siekianti savo tikslų, o kartu ir labai empatiška, todėl manęs visai nestebina jos proveržis į priekį.

Pas Veroniką mikropigmentacijos mokiausi ir aš – puiki mokytoja! Buvau ir viena pirmųjų jos klienčių, besilankančių pas ją iki šiol. Ne kiekviena klinika turi tokius efektyvius aparatus, kokius rasi šia.

Kiti prisiperka pigių kiniškų prietaisų, negalvodami apie rezultatus, o tik apie pinigus, o štai Veronika viską išbando pati ir tik tada siūlo kitiems“, – kalbėjo žinoma atlikėja.

Laiko ir dėmesio savo išvaizdai M.Kvietkutė skiria pakankamai daug. Monika neslepia – jai svarbu gerai atrodyti, nes tada ji labiau pasitiki savimi.

„Nevengiu naujovių, nors neinu dėl jų iš proto, skubėdama viską išbandyti iš eilės. Pirmiausia nutariu, kas manyje erzina, o tada bandau tą problemą spręsti: patinka veido valymai, injekcijos, kūno ir veido masažai bei visos aparatinės procedūros, dailinančios kūną – jį stangrinančios ir naikinančios celiulitą“, – atskleidė Monika.

Gerbdama savo klientes šios klinikos Šiauliuose įkūrėja V. Linkutė nori joms suteikti maksimalų rezultatą ir absoliutų komfortą, todėl niekada netaupo nė vienai įsigytai įrangai.

„Čia atliekamos populiariausios lazerinės ir aparatinės procedūros, kurias pati vadinu tikrais grožio perliukais. Kadangi jų rinkoje labai daug, atsakingai atsirenku kiekvieną įsigytą aparatą. Žvalgausi kažko, ko Lietuvoje dar nėra, bet pasaulyje jau labai pamėgta“, – patikino Veronika.

Ji atvirauja, kad niekada neturėjo svajonės tapti tuo, kuo užsiima pastarąjį dešimtmetį, o sprendimą išbandyti save mikropigmentacijos srityje priėmė spontaniškai. O ir pati procedūra anuomet dar nebuvo tokia populiari, kokia yra šiomis dienomis.

„Mano profesijoje svarbiausia – estetikos suvokimas. Toliau seka kruopštumas ir kantrybė. Kantrybės reikia ne tik atliekant mikropigmentacijos procedūras, bet ir siekiant tapti profesionaliu meistru. Per vieną dieną stebuklai nevyksta, reikia įdėti daug pastangų, norint būti vienu geriausiu ir užtikrintai siekti užsibrėžto tikslo.

Kiekviena ilgalaikio makiažo meistrė turi savo paslapčių, bet esmė glūdi ne jose. Šio amato mokydama kitas moteris ar keldama jų profesinę kvalifikaciją, galiu joms perteikti technines žinias nuo A iki Ž, tačiau vieno aspekto išmokyti neįmanoma - tai individualaus kiekvienos klientės grožio įžvelgimo. Kas tinka vienai moteriai, nebūtinai tiks kitai.

Grožio meistro darbas yra maksimaliai pagražinti moterį, laviruojant tarp natūralumo ir matomo makiažo, o riba tarp to – labai plonytė.

Reikia sugebėti pajausti tą ribą ir techniškai taisyklingai viską atlikti. Štai čia ir yra tikras meistriškumas, tad jei klausiate, kuo mano darbai skiriasi nuo kitų mikropigmentacijos specialisčių, tuomet pirmiausia – grožio pajutimu“, – atviravo V. Linkutė.