„Bet ant upės kranto pabuvome. Tik dviese su Gediminu. Prieš kelias savaites nusprendėme, jog norime gamtos, laužo, keptų dešrelių ir išvykome į nuošalią sodybą“, - pasakoja sukaktuvininkė.

Subyrėjus didelės šventės planui, Ž. Jonikaitė šįkart gimtadienį dedikavo darbui, rašoma spaudos pranešime.

„Turėjau reikalų ir Vilniuje, ir Kaune, bet jokių griežtų planų. Tai žinodamas Gediminas, prieš vykstant spręsti kasdieninių rūpesčių, pasakė stabtelsiąs keliose jam svarbiose vietose. Kadangi niekur ypatingai neskubėjau, neprieštaravau“, - prisimena Živilė.

Ji, net išgirdusi veido masažų ir mankštų studijos „FaceMyo“ kolektyvo sveikinimą bei pasiūlymą pasilepinti pasirinkta procedūra, ne iškart suprato, kas vyksta.

„Mane labai sunku nustebinti, nes paprastai, kai ruošiama staigmena, aš vis apie ją sužinau anksčiau nei reikėtų. Šįkart Gediminas viską suorganizavo taip, kad nė akimirkos nieko neįtariau“, - ir sutrikimo, ir džiaugsmo neslėpė gimtadienio kaltininkė.

Živilei gurmanišką staigmeną paruošė ir prestižinio „Le Condon Bleu“ instituto absolventė, „Saldu“ desertinė įkūrėja Solveiga Grigalevičiūtė.

Sukaktuvininkė sakė, jog Gediminas visą laiką stengiasi pateikti kokį nors netikėtumą – per gimtadienį prieš kelis metus buvo įteikęs dizainerės Natalijos Šakelienės sukurtą suknelę, kurios audinys gimė iš nuotraukose įamžintų brangių Živilei prisiminimų. Kartą TV projektų prodiuseris neplanuotai supažindino savo sužadėtinę su garsia dainininke Patricia Kaas.

„Tik aš vis dar neišmokau parodyti savo džiaugsmo akivaizdžiai. Bet širdyje tikrai vertinu, kad esu prisimenama“, - sako Živilė.