Nors Ingos sekėjų jau seniai nestebina išskirtiniai moters fotosesijų kadrai, ši nuotrauka kitokia – po ja pasipylė ne tik susižavėjimo kupini komentarai, bet ir Aivarui skirti sveikinimai.

„Happy birthday, my love“, – rašė Inga.

Karantino taisyklių uoliai besilaikanti Stumbrų šeima jau ne pirmąjį gimtadienį priversta švęsti namuose. Inga „Delfi“ sako, kad Aivaro šventė – ne išimtis.

„Kadangi vis dar galioja karantino ribojimai, privalome elgtis atsakingai. Bandysime nustebinti Aivarą ir surengti šventę namuose, šeimos rate“, – tikina žinoma moteris.

Nors vieną dovaną – patrauklią savo pačios nuotrauką ir viešą sveikinimą – ji jau padovanojo, verslininkė teigia, kad grįžęs iš darbo vyras sulauks ir kitų staigmenų.

„Aivarui palinkėčiau svarbiausio dalyko – sveikatos, kad ir kaip galbūt banaliai tai skambėtų.Taip pat stiprybės ir jėgų siekiant užsibrėžtus tikslus. Mano vyras turi labai daug ambicijų“, – neslepia I. Stumbrienė.

Inga ir Aivaras Stumbrai skaičiuoja jau 17-tus santuokos metus. Nepaisant to, pora puikiai sutaria, jų santykiai – pavydėtini. Paklausta, kaip pavyksta išlaikyti gerus tarpusavio santykius, Inga atskleidžia svarbiausius dalykus.

„Visų pirma turi būti meilė ir pagarba vienas kitam. Taip pat aš mėgstu stebinti – ne tik vyrą, bet ir aplinkinius. Na, sako, kad su manimi niekada nebūna liūdna. Niekada nežinia, ką dar galiu prigalvoti“, – paslaptingai šypteli moteris.

Ingos ir Aivaro Stumbrų gyvenimo akimirkas galite pamatyti fotogalerijoje.