Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Simona pranešė socialiniuose tinkluose, pasidalindama profesionalia nuotrauka ir jautriu įrašu.

„Šiandien man 36. Ne kartą sakiau, kad turėjau ypatingai įdomų, linksmą ir nuotykių pilną gyvenimą. Rodos, patyriau viską, ką galėjo patirti garsiai juoktis mėgstanti mergina, kurios jaunystė tęsėsi net 35 metus.

Ir nors šeimoje vis dar esu jauniausia dukra, mažoji anūkė ar ta, kuri, rodos, niekada nesubręs, pastaraisiais metais jaučiau viena – esu pasiruošusi naujam gyvenimo etapui. Kuriame bus tiek pat juoko ir nuotykių, tik jais galėsiu džiaugtis nebe viena, o spalvingą pasaulį rodyti ir su juo pažindinti savo išsvajotą mažylį, kuris ėmė ir lyg Dievo dovana buvo atsiųstas man tam, kad šiek tiek sustočiau, galbūt mažiau dirbčiau ir turėčiau gyvenime ne valanda mažiau, tačiau bent minute daugiau. Per kurią galėčiau pastebėti dalykus, kuriems kažkada gal neturėjau laiko.

Šiandien pirmasis su gimtadieniu mane pasveikino jau ūgtelėjęs ir aktyviai pilve besispardantis būsimas šios planetos gyventojas, kuris nubudo anksčiau už mane ir leido pasimėgauti tekančia saule, apšviečiančia Vilniaus senamiesčio bažnyčių stogus. Geresnės dovanos negalėčiau tikėtis. Nežinau, kas atsakingas už norų išsipildymą, tačiau turiu tik vieną prašymą: leisk mums būti sveikiems, stipriems ir laimingiems. Aš! Būsiu! Mama!“ – džiaugsmingai pranešė žinoma moteris.


Po šiuo S. Albavičiūtės-Banditos įrašu pasipylė džiaugsmo neslepiantys komentarai ir sveikinimai. Visi iki vieno porai linkėjo laimės.

Simona ir Andrius – sužadėtiniai. Pora jais tapo pasitinkant 2020-uosius metus atostogaujant Afrikoje.