Sportininkas ir vestuvinių suknelių salono „D'dress“ bendraturtė ant savo rankų sūpuoja dar dieną sūnelį.

„Emocijos labai geros. Žmona ir vaikelis yra sveiki. Vardo mažyliui dar neišrinkome. Nusprendėme, kad jį išrinksime, kai jį kartu pamatysime, galėsime paliesti. Kol kas manęs neįleidžia, dar laukiu, kol žmoną perveš į palatą, tuomet galėsiu užeiti ir aš“, – Delfi džiaugsmingai komentavo Kšištofas.

Tai, kad žinoma pora – jau keturių vaikų tėvai, pasidžiaugė ir K. Lavrinovičiaus brolis Darjušas, pasinaudojęs bendra judviejų anketa „LavTwins“.

„Nagi, nagi, nagi – mes esame susijaudinę pranešdami, kad „LavTwins“ vaikų komandą papildė naujas narys! Šiandien berniukas gimė Kšištofo šeimoje! Sveikinimai mano broliui ir Tatjanai“, – šiltai socialiniuose tinkluose brūkštelėjo krepšininkas.

View this post on Instagram

A post shared by LavTwins (@lavtwins)


Žinią, kad šeimą ketvirtą kartą aplankys gandrai, T. Lavrinovič patvirtino stebuklingą Kūčių dieną.

„Tai didžiausia dovana visai šeimai. Laukiame krepšinio komandos papildymo, – nusijuokė tuomet su Delfi bendravusi Tatjana. – Mes laukiame berniuko.“

Džiugia žinia sutuoktiniai pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Metai eina į pabaigą... Artėja Kalėdos! Tai reiškia – vėl tikėjimas, vėl svajonės, vėl stebuklai. Šie metai buvo nepaprastai keisti... Ir daug skausmo liks mūsų širdyse. Bet vis tiek yra kažkas, už ką aš visada būsiu dėkinga išeinantiems metams! Ir tai stebuklas, kurį jau šeštą mėnesį nešioju po širdimi. Rūpinkitės vienas kitu, tikėkite, mylėkite, pasitikėkite ir vertinkite! Linksmų Šv. Kalėdų!“ – džiaugsmingai didžiųjų metų proga linkėjo Tatjana ir jos šeima.

2006-aisiais birželio 16-ąją dieną aukso žiedus sumainę sutuoktiniai pernai atšventė 14-ąsias vestuvių metines.

Už krepšininko moteris ištekėjo būdama 21-erių. Anksčiau kalbinta Tatjana neneigė, kad tuomet tiek ji, tiek mylimasis buvo karštakošiai, bet laikas sustatė viską į savas vietas.

„Anksčiau buvome karšti, o dabar mes vienas kitą suprantame jau iš pusės žodžio. Kartais užtenka net judesio, mimikos ar žvilgsnio, jei kažkas ne taip. Lygiai taip pat sulaukiame vienas kito pritarimo, jei matome, kad viskas gerai, jog judame tinkama linkme“, – anksčiau Delfi pasakojo krepšininko žmona.

Pasiteiravus, ar kada nors dėl to, kad pasirinko gyvenimą kurti su žinomu krepšininku ji jautė apmaudą dėl viešumo, Tatjana patikino, kad nei tekėdama, nei dabar ji dėl to per daug galvos nesuka.

„Niekada apie tai negalvojau. Iš pradžių diskomforto nebuvo, nes nesupratau lietuviškai, tačiau paskui tai absoliučiai tapo nebesvarbu. Ypač, jei kalbame apie žmones, kurie apkalbinėja iš pykčio ar pavydo. Jeigu jiems nuo to pasidaro lengviau, tegul. Aš mieliau dėmesį skiriu tiems, kurie džiaugiasi, sveikina. Visokių žmonių buvo ir bus, toks tas gyvenimas. Nieko nepadarysi, tiesa, nieko dėl to ir nenorim daryti, tiesiog nekreipiame į tai dėmesio“, – yra sakiusi ketvirtąją atžalą sūpuojanti mama.

Iki šiol pora augino tris vaikus: sūnus Danielių ir Dominyką bei dukrą Emily.