Vilniaus miesto apylinkės teismą jau pasiekė Paleckių prašymas, kuriuo pora siekia išsituokti. Nurodoma, kad sutuoktiniai saitus nori nutraukti bendru nutarimu.

Poros skyrybų byla turėtų būti pradėta nagrinėti balandžio 7 d. Tikėtina, kad pora teismo koridoriuose nesusitiks, kadangi procesas bus nagrinėjamas rašytine tvarka.

Būnant santuokoje pora susilaukė dviejų atžalų – sūnaus ir dukters.

Algirdas Paleckis

Paskutinį kartą A. Paleckio pavardė žiniasklaidoje minėta, kai Šiaulių apygardos teismas dar trims mėnesiams pratęsė šnipinėjimu kaltinamam buvusiam politikui taikomą kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Tai reiškia, kad A. Paleckis įpareigotas būti namuose nuo 21 iki 6 valandos ir neišvykti iš Vilniaus miesto ribų, išskyrus, kai tai reikia padaryti dėl dalyvavimo teisme.

Jis taip pat privalo nešioti elektroninį sekimo prietaisą – apykoję.

Byloje A. Paleckis su verslininku Deimantu Bertausku yra kaltinami šnipinėjimu kitos valstybės naudai, veikiant organizuotoje grupėje. Buvęs politikas kaltę neigia ir tvirtina atlikęs žurnalistinį tyrimą. D. Bertauskas kaltę pripažįsta.

Kaltinamiesiems, kaip teigia prokuratūra, buvo suformuotos užduotys rinkti informaciją apie Sausio 13-osios bylą tyrusius pareigūnus ir teisėjus, taip pat informaciją apie kitas su Rusijos agresija prieš Lietuvą 1990–1991 metais susijusias bylas.

Be kita ko, kaltinamieji turėjo rasti Lietuvos institucijose dirbančių asmenų, kurie už neteisėtą piniginį atlygį Lietuvos teisėsaugos institucijoms pateiktų tikrovės neatitinkančią informaciją apie Sausio 13-osios byloje nuteisto Jurijaus Melio sveikatos būklę – siekta, kad tai turėtų įtakos jam skirto suėmimo pakeitimui į švelnesnę kardomąją priemonę ar kitaip palengvinti J. Melio kalinimą.