Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja Karolina Meschino nuo kovo mėnesio socialiniame tinkle „Instagram“ sukūrė naują platformą – @karolinospinta. Kiekvieną penktadienį kartu su labdaros fondu „Vilties spindulėlis“ K. Meschino vykdo labdaros aukcioną, kuriame surinkta didžiausia piniginė auka už jos geriausius drabužius keliauja tiesiai į pasirinkto savaitės herojaus sąskaitą, rašoma spaudos pranešime.

„Kai tapau mama, aš supratau, koks bejėgis gali būti vaikas. Gimus dukrytei, man ši tema tapo be galo svarbi. Aplink tiek daug sergančių vaikų, kuriems taip reikia pagalbos ir finansinės paramos, o tėveliams didžiulio palaikymo. Džiaugiuosi, kad prie šios iniciatyvos aktyviai jungiasi vis daugiau žmonių. Gerumas gali būti labai užkrečiamas dalykas”, – pasakoja K. Meschino.

Pasak labdaros ir paramos fondo „Vilties spindulėlis“ vadovės Astos Kuktienės, jų bendruomenėje yra apie 50 šeimų, auginančių vaikus su negalia, kurioms nuolat reikia įvairių sveikatinimo priemonių, vaistų, ar kitų gyvybiškai reikalingų paslaugų ar priemonių.

„Labai džiugu, kad žinomi žmonės atkreipia dėmesį į tokias jautrias, socialines grupes. Būtent jų dėka šeimų istorijos tampa išgirstos. Kažkas iš aukščiau atrodo viską sudėlioja. Karolina atsirado su šiuo nuostabiu pasiūlymu padėti ir tai yra neįkainojama. Šio penktadienio herojė – Elzė, kuri kasdien nepailstamai kovoja su daugybę ligų, tokių kaip Edvardso sindromas, sunkiai gydoma epilepsija, triburio vožtuvo displazija bei daugybė kitų, todėl šio aukciono surinkti pinigai jai bus labai reikalingi”, – komentuoja A. Kuktienė.

Šį penktadienį į labdaros aukcioną aktyviai įsitraukia ir dizainerė Saulė Budaitė-Petrašiūnienė.

Karolina Meschino
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Iki šio šeštadienio vakaro pasiūlyta didžiausia auka už dizainerės kurtą švarką keliaus tiesiai į sunkiai sergančios mergaitės Elzės sąskaitą.

„Susilaukus vaikelio, atsirado toks vidinis jautrumas ir supratau, kaip reikia stipriai padėti kitiems. Karolinai pasiūlius prisidėti prie šio akcijos, nei kiek nesuabejojau. Tikrai tikiu, kad yra daug vaikučių, kuriems labai reikia pagalbos ir ši platforma yra puikus būdas tai padaryti. Išrinkusi šį kolekcinį drabužį aukcionui, kurį dėvėjo pati Karolina ir atlikėja Monique, skatinu ir kitus prisidėti prie šios nuostabios iniciatyvos”, – sako S. Budaitė-Petrašiūnienė.

Šis labdaros aukcionas vyks iki rytojaus 18 val. Dalyvauti aukcione galima „Instagram“ paskyroje @karolinospinta. Po nuotrauka reikia komentuoti skiriamą pinigų sumą – žmogui, pasiūliusiam didžiausią auką, atiteks dizainerės kurtas švarkas, o pinigai keliaus tiesiai į Elzės sąskaitą.

Norintys papildomai prisidėti prie mažosios Elzės istorijos, pinigus gali aukoti mergaitės labdaros ir paramos fondui. Daugiau informacijos čia: