Šįkart net keliais daug pasakančiais kadrais instagrame pasidalino Shashana. Ji įsiamžino patalpoje, kurioje matyti ant kėdės gulintis tiulis. Po nuotrauka D. Sabonio sužadėtinė pažymėjo nuotakos ikonėlę, tad galima sprasti, kad poros vesuvės įvyks visai netrukus.

Sekančiose nuotraukose Shashana įsiamžinusi ir su merginų būriu. Tarp jų – Domanto sesė Aušrinė Sabonytė ir pats merginos sužadėtinis.

Po įkelta nuotrauka komentarą paliko ir D. Sabonis.

View this post on Instagram

A post shared by Shashana (@shushrose)

Apie sužadėtuves pora pranešė praėjusių metų rugsėjo pradžioje. Žinią apie „supančiotą“ svajonių jaunikį socialiniuose tinkluose pirmiausiai paskelbė pati D. Sabonio mylimoji. Kiek vėliau sužadėtuvių akimirkomis pasidalino ir D. Sabonis, garsus krepšininkas teigė esantis laimingiausias žmogus pasaulyje.

View this post on Instagram

A post shared by Shashana (@shushrose)

Anksčiau Sh. Rosen buvo „Lakers“ komandos šokėja, šiuo metu ji yra įkūrusi šokių mokyklą. Dar visai neseniai pora stebino internautus karantino metu kuriamais šokių vaizdo įrašais. Tarp jaunimo išpopuliarėjusi vaizdo įrašų dalijimosi programėlė „TikTok“ Domantui Saboniui ir jo širdies draugei tapo puikia proga pademonstruoti savo šokių judesius. Socialiniuose tinkluose sparčiai išplito poros demonstruojamas nuotaikingas šokis. Gerbėjai dalijosi lietuvio šmaikščiu įrašu ir tikino, kad jam puikiai sekasi ne tik krepšinio, bet ir šokių aikštelėje.

Lietuvis su mylimąja šiuo metu gyvena Los Andžele.

View this post on Instagram

A post shared by Shashana (@shushrose)