Delfi dainininkė pasakoja, kad idėja šiai fotosesijai kilo netikėtai ir puikiai tiko kaip linksmo eilėraščio iliustracija.

„Norėjosi kažkokios linksmos fotosesijos, o kartu sukūriau ir smagų eileraštuką. Esu už tai, kad kiekviena diena būtų tokia, kaip Valentino diena, nes mylėti reikia kasdien. Tad norėjosi truputį, kiek nekaltai iš viso to pasijuokti, – šypteli dainininkė. – O meilė yra svarbi ir turėtų būti orientuota ne tik į vieną žmogų.”


Pasak Donatos, svarbiausia – meilė sau. Tačiau moteris pastebi, kad to žmonėms labai trūksta, tad pirmiausia ji skatina atsukti akis ir širdį į save.

„Pirmiausia skatinu mylėti save. Aš pastaruoju metu susiduriu su tuo, kad žmonės nebemyli savęs, savo išvaizdos, idėjų, darbų, nebepasitiki savimi. Truputį liūdna. Būtent todėl norėtųsi ikvėpti to optimizmo visiems”, – sako D. Virbilaitė.

Vieni žmonės Valentino dieną itin sureikšmina – jiems smagu gauti ir dovanoti gėlęs, mielas dovanėles, rodyti vienas kitam išskirtinį dėmesį. Tačiau atlikėja tikina, kad jai ši diena – tokia pati, kaip ir kitos.

„Aš šiaip Valentino dienos niekada nešvenčiu. Visai nesvarbu, ar turiu antrą pusę, ar tuo metu esu vieniša”, – prisipažįsta Donata.

Tiesa, paklausta apie tai, ar šiuo metu jos širdis užimta, dainininkė išlieka paslaptinga.

„Šiaip aš turbūt visada viena, bet ne vieniša, – juokiasi D. Virbilaitė. – Nes turiu nuostabius mylimus žmones aplink save.”