„Šiandien visi kaip išprotėję ieškos gėlių savo širdelėms. O aš sau gėlytę norėčiau pasidovanoti už tai, kad... Dešimt! Girdite? Dešimt!

Tiek meilės sau metų sueina šį savaitgalį. Čia ne šiaip sakau apie meilę sau, ne pasimaivyti noriu.

Sprendimas, kurį priėmiau prieš dešimt metų, buvo pats teisingiausias. Kitas panašiai teisingas buvo ištekėti už Elegijaus.Šiandien visi kaip išprotėję ieškos gėlių savo širdelėms 💞
O aš sau gėlytę norėčiau pasidovanoti už tai, kad...
Dešimt...
Posted by Dzordana Butkute on 2021 m. vasario 13 d., šeštadienis

Bet šitie abu dalykai susiję, nes jei nebūtų Elegijaus, gal ir nebūčiau metusi alkoholio. Bet prieš dešimt metų tai padariau. Turėjau padaryti, nes mano žmogus vieną sykį tyliai prisėdo ant lovos krašto ir pasakė: „Prie visos mano begalinės meilės tau, aš taip ilgiau nebegaliu“.

Ką norisi tokiom akimirkom daryt? Sakyt, na, ir varyk! Labai čia man... Bet puikiai žinojau, kad jei mano geležinės kantrybės Elegijus išeis, tai ne dėl to, kad norėtų mane paauklėti. O dėl to, kad, na, tikrai „ragas“.

Apsispręsti mesti gerti, tai yra visiškai atsisakyti alkoholio, galėjau tik pati. Už rankos gali laikyti kitas stiprus žmogus, bet nuspręsti reikia pačiam.

Tą žodį „reikia“ pasąmonėj supranti, bet jei norėsi, rasi milijoną priežasčių, kad „dar ne dabar“. Na, ne šiandien, jūs ką, turėkit sąžinės, gi man toks sunkus laikas, man bloga, man liūdna, man į sceną, man nervas, man tas, man anas...

Bet aš jums iš savo jau dešimt metų patirties pasakysiu: kiekviena diena, kurią galima laimėti nustojus gerti, yra verta to, kad jūs išdrįstumėt. Nes mums pavaldus yra vienas vienintelis laikas – dabar!

Vakar nebepakeisim, kas bus rytoj – nežinom. O šiandien galim padėti tašką savo „raganėjimuose“.

Todėl jeigu jūs matot, kad gyvenimas ritasi velniop, kad jums gert visiškai negalima, bet kaip užsispyręs asiliukas vat ne ir viskas – gėrėt, gersit ir dar žinote, kur gaut, tai išgirskit mane: visas pasaulis nėra nusiteikęs prieš jus, galima kardinaliai pakeist viską, kas netenkina. Bet nieko nebus, jei nebus ryžto padaryt pirmą žingsnį. Paskui reikės antro, trečio, reikės ir kopėtėlėm palipt iš tos kanalizacijos, ir nagais kabintis į sieną, bet pamatysit – išlipsit iš duobės. Jei labai labai norėsit – išlipsit.

Jeigu mylite save – padarykite tai!

Jeigu dar nemylite – įsimylėkite.

Tiesiog kvaila negyventi savo gyvenimo taip, kad patiktų.

O man šitie dešimt metų patinka tūkstantį kartų labiau. Tai su švente! Mylėkite ir būkite mylimi“, – pakiliai visiems linki Džordana.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt