„SOS! Retai prašau pagalbos ir praktiškai niekada nesidalinu savo gyvenimo sunkumais, bet šiandien man REIKALINGA JŪSŲ PAGALBA. Stipriai serga mano brolis Aleksejus. Jam 34 metai. Lapkritį jis susituokė, jiedu su žmona laukia vaiko – jis buvo labai laimingas. Prieš porą dienų jam buvo diagnozuota „Glioblastoma multiforme“ – pavojingiausia smegenų vėžio forma, labai sunkiai nugalima liga.

Aleksejui jau buvo atlikta operacija, deja, pilnai auglio išoperuoti nepavyko. Dabar jo laukia chemo ir radio terapijos. Kadangi prognozės labai liūdnos, mes ieškome visų imanomų galimybių ne tik prailginti jo gyvenimą, bet ir nugalėti ligą.

Vokietijoje, Kiolne mes radome kliniką, kuri pasiruošusi priimti jį po chemoterapijos ir atlikti imunoterapiją, nukreiptą į kovą su glioblastoma. Deja, tai yra labai brangus gydymas – nuo 120 000 iki 150 000 eurų ir mums nėra iš kur gauti šituos pinigus.

Aišku, niekas neduoda garantijų, kad tai padės, bet mes bandome kabintis už bet kokios galimybės išgelbėti jo gyvybę. Suprantu, kad dabar pas daugumą yra sudėitnga finansinė situacija, bet mums labai reikalinga jūsų pagalba. Kas kiek gali. Lėšas galima pervesti pateiktame tinklalapyje paspaudus DONATE NOW arba galite pervesti pinigus į mano sąskaitą (visus gautus pinigus išsiųsiu brioliui).

Padėkite padovanoti jam šansą gyvenimui. Jis jo tikrai vertas. Jeigu ne sunku pasidalinkite šitą publikaciją su draugais. Visiems iš anksto DIDELIS AČIŪ. Аleksandra Metalnikova LT957300010033824865 Paskirtis : Aleksejaus gydymui“, – feisbuke skelbė A. Metalnikova.

Prisidėti galite paspaudę čia.

Šiuo metu yra surinkta kiek daugiau nei 13 tūkst. eurų.