„Padėkite surasti gerąjį žmogų! Prieš 15 metų vos nelaimėjau LRT atrankos į „Euroviziją“! Likus pusvalandžiui iki pasirodymo, Lietuvos televizijos tualete sutikau du baltais megztiniais pasipuošusius vaikinus.

Pagyriau juos ir paklausiau: gal jūs galėtumėte būti mano „back šokėjais“? Jie sakė: „Kad mes tavo eurovizinės dainos net negirdėjome, kaip tau pašoksime?“. Aš jiems padainavau posmelį, jie parepetavo ir viskas buvo sutarta!

Suskambus pirmiems akordams, žengiau į sceną, o šalia buvo ir mano vienas iš „back šokėjų“. Deja, po pasirodymo, nespėjau net padėkoti savo „back šokėjui“. Aš nežinau net jo vardo... Padėkite jį surasti. Ačiū!!!“ – dalindamasis vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas minėtasis vyriškis, rašė A. Nedzinskas.

Jau antradienio vakarą žinomas vyras su „Delfi“ pasidžiaugė – paieškos pasiteisino. Vyriškis, vardu Vytautas, gyvena Vilniuje ir yra vos keleriais metais už jį jaunesnis.

„Praėjus maždaug valandai po to, kai pasirodė straipsnis, jis mane pakvietė į daugus „Facebook“. Apžiūrėjęs nuotraukas iš karto supratau, kad tai tas žmogus. Jam apie mano paieškas pranešė bičiulis. Draugas rado draugą. Maloniai nustebino. Kol kas daug nebendravome, apsimainėme numeriais. Sakėme, kad, kai baigsis karantinas, susitiksime mano sodyboje, užsikursime pirtelę ir pasikalbėsime plačiau. Nustebino ir tai, kad mūsų gimtadieniai beveik sutampa: mano – kovo 15-ąją, o jo – kovo 16-ąją. Jis už mane 2 metais jaunesnis“, – „Delfi“ komentavo Antanas.

Antanas pasakojo šį vyriškį sutikęs prieš pat pasirodymą „Eurovizijos“ antrankose ir paprašęs kartu su bičiuliu prisidėti prie jo solinio pasirodymo. Nors šou rengėjams tai buvo visiškai netikėta, Antanas nė kiek nesutriko, kai jo pasirodymo metu ant scenos užlipo vyriškis iš publikos.

„Televizijos darbuotojams tai buvo visiškai netikėta ir neplanuota. Juos tikrai galėjo ištikti lengvas šokas. O aš pats sureagavau labai ramiai. Tik tiek, kad abu šokėjai galėjo pasirodyti, tačiau vienas paskutinę akimirką sudvejojo“, – „Delfi“ paaiškino A. Nedzinskas.

Pašnekovas pasakojo, kad nors mintis surasti šį vyriškį buvo kilusi jau seniai, idėja paskelbti jo paiešką internete kilo karantino laikotarpiu vartant senas nuotraukas.

„Visada įdomu buvo sužinoti, kas jis toks, ką veikia, kur dirba, o gal ir į svečius po karantino pasikviesti. Gyvenu sodyboje, o kai kurie sodybos objektai yra pritaikyti turizmui. Yra ir pirtelė, ir kubilas. Visai smagu būtų prisiminti jaunystės dienas ir šokius“, – pasakojo Antanas.

Visuomenė apie Antaną pirmą kartą išgirdo 2005 m. televizijos projekte „Dangus“. Baigęs bibliotekininkystės mokslus, jis tuo metu studijavo ryšius su visuomene. Jis neneigia, kad realybės šou davė ir naudos – jis tapo labiau žinomas.

Žinomumas paklojo jam po kojomis pergalę 2008 m. Seimo rinkimuose, kur jis buvo išrinktas vienmandatėje Alytaus rajono apygardoje. Dirbdamas Seime, jis garsėjo savo taupumu. Kai kiti kolegos džiaugėsi geru gyvenimu ir išlaidavo, Antanas gyveno kukliai. Per ketverius kadencijos metus jis susitaupė tiek, kad užteko pradėti sodybos statybas ant iš močiutės paveldėtos žemės. Šiandien kaimas netoli Trakų yra paties rankomis sukurti A. Nedzinsko namai. Jis atlieka ir medžio, ir mūrijimo darbus. O kada nors čia bus ne tik vietos kultūros centras, pokylių vieta, bet ir scena, kurioje bus surengtas A. Nedzinsko draugų muzikantų festivalis.

„Delfi“ šiandien paklaustas, ar nesiilgi šou pasaulio ir dainavimo, Antanas pripažįsta kartas nuo karto prisimenantis smagius laikus.

„Kartas nuo karto pakviesdavo mane į pokalbių laidas ir tiek. Kadangi paskutiniai „Auksiniai svogūnai“ neįvyko, tai todėl ir televizijoje rodžiausi jau seniai. Aš pats nedainuoju, tvarkausi sodyboje, o savaitgaliais, kaip būdavo galima, priiminėdavau svečius. Kadangi šiuo metu turizmas negalimas, tenka knaisiotis po senus nuotraukų archyvus. Nemeluosiu, šiek tiek ilgesio dainavimui yra likę... Balsą kartas nuo karto prajudinu. Tačiau iš esmės visas šis laikotarpis yra pasyvus“, – pasakojo pašnekovas.

Visas Antano pasirodymas „Eurovizijos“ atrankose: