Ši organizacija saugo istorinius paminklus ir įžymias bei gražias vietas, kuriose gali lankytis visi žmonės. J.Lennonas šiame name su teta Mimi gyveno nuo penkerių metų.

"Esu laiminga, kad mums pavyko nupirkti svarbiausius Johno vaikystės namus", - 69 metų Y.Ono citavo "The Daily Mail". Muzikanto našlė norėjo, kad namas, kur savo miegamajame J.Lennonas parašė "bitlų" hitą "Please Please Me", liktų visų Liverpūlio žmonių nuosavybė.

Buvo baiminamasi, kad namas gali atitekti žmogui, kuriam nerūpės jį išsaugoti kaip popmuzikos istorijai svarbią vietą. Vienu metu šiuo namu domėjosi privati užsienio kompanija.

Nacionalinis fondas, kuris yra nupirkęs kito "bitlo" Paulo McCartney vaikystės namus, atsisakė pirkti J.Lennono namą, kuris buvo pardavinėjamas kelis mėnesius, rašė "The Daily Mail".

Y.Ono kampaniją už pastato išsaugojimą paremti sutiko praėjusiais metais apsilankiusi J.Lennono pradinėje mokykloje ir gavusi Liverpūlio universiteto garbės laipsnį. Ji veikė anonimiškai per trečiuosius asmenis. Penktadienį Y.Ono Liverpūlio Johno Lennono vardo oro uoste atidengs 1980 metais nužudyto muzikanto statulą.