Dainininkė teigia, jog mažoji Eva pakoregavo ne tik raudoname fone vykusios fotosesijos eigą, bet ir jos trukmę.

„Idėjos autorė, kaip ir visų pastarųjų mano nuotraukų bei fotosesijų, yra fotografė Jelena. Man labai smagu su ja dirbti! Ji sumąsto neįtikėtinų dalykų. Tad man beliko pasipuošti suknelėmis iš „Mon Cheri“ ir pasinerti į jos sukurtas pasakas ir mėgautis. O šiaip viskas vyko gana sklandžiai – fotosesija truko tik pusvalandį, Eva visą laiką buvo rami. Siekiau, kad dukrelė nepervargtų“, – sako Ingrida.

Ingrida Martinkėnaitė

„Delfi“ primena, jog džiugia žina apie jos ir mylimojo, advokato Mindaugo Urbono gimusią dukrelę pasiekė šių metų balandžio 14-ąją.

Dėl koronaviruso šalyje įsigaliojęs karantinas lėmė, jog moteris turėjo gimdyti gana ekstremaliomis sąlygomis.

„Iš pradžių buvo nemažai streso, nes į ligoninę teko vykti naktį. Buvo daug nežinomybės. Tačiau mane personalas pasitiko labai šiltai, nuramino, kad ne aš viena atvykstu naktį, – praėjus kelioms dienoms po gimdymo juokėsi Ingrida. – Aš absoliučiai nestresavau dėl to, kad šalia nebus vyro, gimdžiau ne pirmąjį kartą, tad žinojau, kad vyras ne ką padeda, visgi viskas priklauso nuo moters. Žinoma, moralinis palaikymas yra labai svarbu.“

Ingrida Martinkėnaitė su dukrele

Atlikėja pasakojo, kad gydytojai negailėjo palaikančių žodžiu – paaiškino, kaip viskas vyks, atsakė į visus kilusius klausimus.

„Aš negalvojau, kad tiek personalo dirba naktimis. O vyras galėjo tik atvežti ir palydėti iki durų, tad visa komunikacija vyko telefonu. Iš tiesų gydytojai puikiai supranta tai ir nei kart nesulaukiau priekaišto, kad nuolat su savimi turėjau telefoną“, – šyptelėjo žinoma moteris.

Ingridos teigimu, visas personalas visada dėvėjo apsaugines kaukes. Atlikėja juokavo, kad kartais buvo sunku atskirti, kur gydytoja, o kur akušerė.

„Žinoma, aš taip pat visą laiką dėvėjau apsauginę kaukę – tai privaloma. Suprantu gydytojus, jie tai daro ir dėl savo saugumo. Juk niekas nežino, ar tu laikeisi karantino, kur buvai ar ką veikei prieš atvykstant į ligoninę. Į visą tai žiūrėjau kaip į nuotykį, susikaupiau ir puikiai suvokiau, kad šioje situacijoje negaliu galvoti tik apie save – privalau elgtis atsakingai“, – Delfi pasakojo pašnekovė.

Iš pirmosios santuokos Ingrida augina 13-metę dukrą, tad šis gimdymas moteriai – jau antrasis.

„Galėčiau palyginti abu savo gimdymus – jie buvo išties skirtingi, nors abu kartus viskas įvyko labai greitai. Pirmąją dukrą pagimdžiau vos per tris valandas. Na, o šį kartą jaučiausi ramesnė ir labiau užtikrinta – nežinau, gal dėl amžiaus ar sąmoningumo. Bandžiau įsiklausyti į kiekvieną išgyventą emociją, pojūtį, galbūt tai labiausiai padėjo gimdymo metu“, - sakė grupės „69 danguje“ narė.