Kaune senamiestyje įsikūrusioje erdvėje, kurioje įprastai vyksta edukacinė kokteilių gaminimo pramoga, žvaigždūnai pasirodė skirtingu metu. Taip stengtasi išlaikyti šalyje galiojančius siaučiančio viruso prevencijos reikalavimus, rašoma spaudos pranešime.

Fotosesijos dalyviai į pasaulį bauginantį COVID – 19 šįvakar nusprendė reaguoti ne tik rimtai, bet ir šmaikščiai. Visų fotosesijos dalyvių apranga pasirūpinusi, o damoms savo kurtomis suknelėmis pasidžiaugti galimybę suteikusi dizainerė Modesta Šukė per Holoviną įkūnijo beveik metus žmonijai grasinančią ligą.

„Vaikščioja senamiesčiu didenybė Korona ir gąsdina visus.. Meskit moliūgą į tą gyvatę!!!, – savo socialiniuose tinkluose juokavo kūrėja.

Teminiais makiažais fotosesijos dalyvius „padabino“ visažistės Sandra Žukauskienė ir Gintė Ramutytė, o kraupų tortą sukūrė „Bijolos“ meistrai.

„Moliūgų šventėje Lukrecija dalyvavo pirmą kartą. Ji visą savaitę nedavė ramybės klausinėdama, kada gi vyksime į tą gelovyną“, – su šypsena prisiminė S. Kniazevičiūtė.

Ji, kaip ir kolegos Gintarė bei Tomas Slausgalviai, šiurpiausią metų vakarą sutikdavo kartu su savo auklėtiniais šokių studijose – visi persirengdavo, vaišindavosi saldėsiais, kurdavo bendrą pasirodymą.

„Man ši šventė patinka, nes žmonės, norėdami ją paminėti, pasitelkia savo fantaziją. Tiek visažistai, tiek jų klientai. O tuomet išvysti visokių įdomių, originalių sprendimų“, – sakė S. Kniazevičiūtė.

Jai pritarė ir G. Rutkauskienė – Vasha, iki šiol visada Heloviną švęsdavusi su draugais. Dainininkė yra persirengusi ir šiurpiąja policininke, ir daktare, ir avataru.

„Kasdien gi ar kita kokia proga taip nepasipuoši!, – patikino Vasha, – Ir apskritai man visos šventės patinka“.

„Aš priimu Heloviną kaip smagią, padykusią šventę, kuri prieš Vėlinių dienos rimtį bei susikaupimą leidžia kiek pakvailioti, persirengti įvairiais personažais, pabūti kitokiais. O kur dar moliūgo skaptavimas ir namai pakvimpantys moliūgų pyragu?! Dukroms taip pat patinka moliūgo lempos gamyba (daugiausia, žinoma, dalyvauja dizaino kūrime) bei paišymasis ant veidukų“, – sakė G. Slausgalvienė.

Labai energingai Helovino I. Juciūtės – Čibirkienės šeima nešvenčia, bet nepaminėti jos namuose, kuriuose gyvena dvi paauglės, anot pašnekovės, neišeina.

„Išsikepame šiurpų kepinį, išpjaustom moliūgą, įdedam į jį žvakutes. Kadangi nuo mokslo metų pradžios iki Kalėdų švenčių šeimoje neturime, tai nedideles iškilmes susikuriame spalio 31-ąją“, – kalbėjo žinoma televizijos laidų vedėja.