Urna su S. Gibavičiaus palaikais nuo penktadienio stovėjo Jeruzalės laidojimo namuose, į kuriuos atvyko visi užuojautą artimiesiems norėję skirti žmonės.

Grupės „Bix“ narys į paskutinę kelionę išlydėtas šeštadienį 10 val. Amžinojo poilsio muzikantas atgulė Vilniuje esančiose kapinėse.

Grupės "Bix" nario Skirmanto Gibavičiaus laidotuvės

Laidotuvių metu susirinkusieji pagerbė ne tik S. Gibavičiaus atminimą, ceremonijoje būta ir kitokių jautrių momentų. Vienas jų įvyko tada, kai urna jau buvo išnešta iš laidojimo namų.

Prie kapo duobės velionio kolega Saulius Urbonavičius-Samas gitara sugrojo kelias dainas iš grupės repertuaro. Šiltas gestas atsisveikinimą pavertė unikalesniu.

Grupės "Bix" nario Skirmanto Gibavičiaus laidotuvės

Žinią apie S. Gibavičiaus netektį antradienį Delfi patvirtino grupės lyderis S. Urbonavičius-Samas.

Žinomas vyras atsisakė atskleisti, kokia yra jo kolegos mirties priežastis, tačiau neslėpė, kad pastaruoju metu jis turėjo sveikatos problemų.

„Ne paslaptis, kad paskutiniu metu jis buvo globos įstaigoje. Na, o kaip ten kas susiklostė – šeimos reikalas. Žmogaus likimas tragiškas, dėl to labai liūdna. Jis buvo labai ryški asmenybė, mūsų ryškiausias grupės narys. Daugelį tų kūrybingiausių metų mes su juo kartu rengėme didžiausius turus, išvažinėjome visą pasaulį. Na, o po to jam sekėsi sudėtingai. Sudėtingas gyvenimas ir tragiška baigtis“, – komentavo Samas.

Skirmantas Gibavičius/ Foto: grupės albumo

Grupėje „Bix“ S. Gibavičius grojo nuo 1987-ųjų, tačiau 2017-aisiais duodami interviu lrytas.lt, grupės nariai pasakojo, kad muzikantas „neatlaikė rokenrolinio gyvenimo būdo, pašlijo jo psichinė sveikata“ ir pranešė, jog jis gyvenantis specialiame pensionate.

Apie netektį paskelbta ir oficialiame „Bix“ feisbuko puslapyje.

„R.I.P. Liūdna žinia! Mus paliko Skirma. Tegul jam visos visatos jėgos suteikia ramybės. „Bix“ istorijoje tu švietei ryškiai. AČIŪ TAU! Ilsėkis brolau...“ – rašoma jautriame įraše, kurį palydėjo grupės gerbėjų užjaučiantys komentarai.