Ne, A. Valentaitė ir V. Siegel vilkėdamos tas pačias sukneles nesusitiko ant raudonojo kilimo, nors šou pasaulyje būna ir tokių pavyzdžių.

Juoda elegantiška Monikos Kazakevičiūtės-Kriščiūnienės kurta suknele abi garsios moterys pasipuošė skirtingu metu ir skirtingoje aplinkoje.

View this post on Instagram

A post shared by Asta Valentaite (@asta_valentaite) on Sep 14, 2019 at 6:16am PDT


Pirmoji šį akį traukiantį įvaizdį išmėgino stilistė A. Valentaitė.

Pastaruoju metu Londone su savo mylimuoju Glenu Manchesteriu gyvenimą kurianti moteris su šiuo puošniu drabužiu įsiamžino fotosesijoje 2019-aisiais.

Tuomet ji viešėjo Lietuvoje ir pozavo priešais garsų fotografą Dainių Ščiuką.

View this post on Instagram

A post shared by Dainius (@sciuka) on Apr 16, 2019 at 9:26am PDT


Prabangaus sostinės viešbučio aplinkoje modelis savo subtiliai seksualų įvaizdį papildė dailiais aukštakulniais ir kaip visada sulaukė begalės liaupsių dėl gero stiliaus pojūčio.

Visai neseniai plunksnomis ir permatomo audinio klostėmis dekoruotą suknelę pasirinko vilkėti V. Siegel. Prekinio ženklo „Mas 924“ kūriniu ji pasipuošė savaitgalį vykusiame naujojo Druskininkų viešbučio atidaryme.

Foto: Organizatoriai

Ant raudonojo kilimo su mylimuoju Laurynu Suodaičiu pozavusi Viktorija savo įvaizdį papildė to paties modelio aukštakulniais, kaip ir A. Valentaitė. Savo drabužių ansamblį V. Siegel užbaigė juoda „Yves Saint Laurent“ delninuke.

Nugarą, dekoltė ir kojas subtiliai apnuoginanti suknelė neabejotinai skirta iškilmingoms progoms bei moterims, norinčioms sublizgėti. Tą puikiai įrodė ir A. Valentaitės, ir V. Siegel pavyzdžiai.