Vis skirtingas vietas ir temas mokymams parenkanti žinoma moteris išliko originali bei kurti šventę nusprendė Kretingos žiemos sode, rašoma pranešime spaudai.

„Aplinka tarsi padiktavo gimtadienio temą – šiltieji kraštai. Šįmet dėl ypatingos situacijos pasaulyje teko atidėti bet kokias keliones, tai draugus nutariau palepinti kitokiais egzotiniais įspūdžiais“, – sakė pašnekovė.

Tolimųjų kraštų įspūdį šventėje jai padėjo kurti floristė Rita Bagdzevičiūtė, dvylika praktinių mokymų dalyvių, įspūdingos žirafos iš „CHOCO lemputės“, Remigijaus Žiogo dovana – afro būgnų šou su Jotvilu Švirinu, šokėjas Saulius Skambinas, dainininkė Mia, parodijos teatro „Žvaigždė" staigmena, akordeonistas Vytenis. Egzotine vakariene lepino šrilankietis Dilan Dampella Gamage, o žodžiais ir subtiliu humoru – renginių vedėjas Dainius Martinaitis.

Proginę suknelę šventės kaltininkei, minėjusiai 46 – ą gimtadienį, kūrė Alma Šeputytė, o gyvatę ant jos siuvinėjo aukštosios mados siuvinėjimų meistrė Valerija Fic Brasė.

„Gimtadienius švenčiu kasmet. Man svarbus pabuvimas su draugais, emocija, artumo jausmas. Žinau, kad tai kartu reiškia ir didesnius gyvenimo skaičius, bet... proga apkabinti artimus man šiuo metu yra svarbiau“, – sakė I. Budrienė.