G. Alijeva: tokia reklama buvo madinga prieš 10 metų

Pirmiausia grupės „69 danguje“ narė norėjo pabrėžti, kad savo įrašu, kuriame teigė, kad koncerto vakarą „nereikalingų žmonių neįleidžia“ ir „Mios nebus“ ji instagrame dalijosi jau po to, kai paaiškėjo, kad Mia nepateko į klubą. Tą sakydama Goda leido suprasti, kad įtakos tokiam apsaugos darbuotojų sprendimui Mios atžvilgiu ji tikrai neturėjo.

„Patikslinant situaciją, aš savo story įrašą apie tai, kad nereikalingų žmonių klube nebus, įdėjau jau po paties fakto, kai nebuvo įleisti tam tikri žmonės ir jau po to fakto, kai dvi personos apie tai pareiškė savo instagrame. Tik po to. Aš apie tai iš anksto nieko nežinojau“, – tikino dainininkė.

„Kas ten nutiko, mano nuomone, žmonės gali patys interpretuoti iš vaizdo įrašo. Pati nuo plačių komentarų šia tema susilaikyčiau, nes tokia reklama buvo madinga prieš 10 metų. Dabar, man atrodo, faktai kalba patys už save. Nesinori man į tai kištis. Klubas pasakė savo poziciją, o aš tam jokios įtakos neturėjau ir neturiu“, – Delfi pridūrė G. Alijeva.

Pašnekovė taip pat teigė, kad šioje nemalonioje situacijoje koją sau pakišo pati Mia, kadangi socialiniuose tinkluose paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją apie klubą, kuris jos nusprendė neįleisti.

„Niekas būtų ir nežinoję apie tai, jei pati Mia nebūtų įsikėlusi tų story. Tegul pati ir sprendžia dabar šį reikalą“, – kalbėjo žinoma moteris.

Kalbai pasisukus apie asmeniškumus G. Alijeva buvo mažiau atvira. Pasiteiravus, ar, jos nuomone, Mia į „Mojo Lounge“ Kaune norėjo patekti būtent dėl to fakto, jog tą vakarą koncertuoja ji, Goda nedaugžodžiavo.

„Nieko negaliu komentuoti ir nenoriu to daryti, čia jau jos reikalas“, – teigė ji.

Paklausus, ar tą vakarą joms visgi teko susitikti akis į akį, Goda leido suprasti, kad tokio susitikimo išvengta.

„Tikrai ne. Klube buvo begalė žmonių, net jei ji ir būtų atėjusi, aš turbūt net nebūčiau jos pastebėjusi. Tikrai manęs tai neliečia ir man tai neįdomu“, – pakartojo dainininkė.

Grupės „69 danguje“ taip pat pabrėžė, kad iš jos pusės toliau kurstyti tarpusavio nesantaiką nėra jokio noro.

„Tikrai nieko nėra iš mano pusės. Aš išvis noriu ramiai gyventi ir nenoriu tokių viešų jos pasikalbėjimų skaityti, nes man gėda“, – neslėpė pašnekovė.

Pasiteiravus, ar Mia turi ką nors prieš Godą, pastaroji teigė tikrai nežinanti, o ir tai jai nėra įdomu.

Kauno klubas paaiškino, kodėl Mia nebuvo įleista

Kauno „Mojo Lounge“ bendrasavininkas Delfi pirmadienį papasakojo apie dar negirdėtas detales ir paaiškino, kodėl Mia su drauge nebuvo įleistos į klubą. Be to, pašnekovas su naujienų portalu pasidalino ir įrašu, kurį užfiksavo vaizdo kameros.

„Filmuota medžiaga, ko gero, geriausiai gali parodyt, kas ten iš tiesų nutiko“, – teigė jis.

„O jeigu trumpai kalbant apie situaciją, tai ji atėjo be kaukės, atrodė neblaivi, pradėjo diktuoti savo taisykles, pasakė, kad jai negalioja tai, jog reikia įeiti su kauke. Ir viskas. Todėl apsauga jai pasiūlė pasirinkti kitą klubą. Incidento kažkokio nebuvo. Tik tiek, kad po to Mia su drauge prisifilmavo instagrame ir teigė, jog buvo užėjusios į klubą ir, kad jis jų nevertas. Tai buvo akivaizdus melas, kuris mums nepatinka. Mes tai vertiname kaip šmeižtą“, – apmaudo neslėpė klubo atstovas.

Filmuota medžiaga, kaip Mia spėjo anksčiau, yra be garso. Vaizdo įraše matyti, kaip atlikėja su drauge nepaiso ilgos eilės laukiančiųjų ir bando į klubą patekti be eilės. Tuomet apsaugos darbuotojas jai paaiškina, jog į klubą patekti galima tik dėvint apsauginę veido kaukę.

„Taip, vaizdai be garso, kadangi tik tai yra įrašinėjama. Nepaisant to, vis tiek, manau, galima susidaryti bendrą vaizdą, kaip žmogus elgėsi. Mūsų apsaugininkas paaiškino, kad įstatymai numato privalomą kaukių dėvėjimą, o ji pasakė, kad jai taisyklės negalioja ir kad apsaugos darbuotojas privalo ją tučtuojau įleisti, kitaip turės nemalonumų. Vėliau vaizdo įraše matoma, kaip draugė Miai pataria užsidėti kaukę, tačiau dainininkė nustumia ją į šoną ir dar kartą pagrasinus nemalonumais palieka klubo prieigas“, – teigė jis.

Pasak klubo atstovo, Mia pasakodama apie įvykį meluoja teigdama, jog buvo įėjusi į klubą ir, pamačiusi, kad klubas jų nevertas, iš jo išėjo.

„Vaizdo įraše aiškiai matome, kad į klubą ji nė nebuvo patekusi, neadekvačiai vertina situaciją ir meluoja, galimai buvo apsvaigusi nuo alkoholio ar kitų medžiagų“, – Delfi teigė klubo atstovas.

Atstovas taip pat pasakojo, kad minimas klubas Kaune turi aiškias ir griežtas taisykles, pagal kurias vadovaujasi apsaugos darbuotojai, todėl dalis lankytojų, jų nepaisančių, į vidų nėra įleidžiami.

„Tikrai nėra išankstinio nusistatymo, tiesiog yra bendros taisyklės, kurios galioja visiems. Kiekvieną kartą, kai nėra įleidžiamas žmogus, yra trumpai aprašoma situacija, kodėl taip nuspręsta padaryti. Užfiksuojamas laikas, aplinkybės, priežastis. Viskas daroma tam, kad nebūtų taip, kaip senais laikais, kai tiesiog apsaugai nepatikdavo žmogus ir jo neįleisdavo. Dabar tikrai taip nėra. Yra aiškūs nuostatai, vidaus taisyklės, kurias apsauga žino. O pagrindinis principas yra labai paprastas – žmogus savo buvimu turi netrukdyti kitiems“, – aiškino vyras.

Be to, pašnekovas pridūrė, kad dabartiniais laikais, kai visuomenė yra jautresnė dėl koronaviruso grėsmės, klubo darbuotojai dar uoliau peržiūri lankytojus, jog kitiems besilinksminantiems žmonėms nebūtų dėl ko jaudintis.

„Dabar klube galioja griežtos taisyklės dėl kaukių, tai įsivaizduokite, kaip mes reaguojame, kai ateina žmogus ir pareiškia, kad jam tai negalioja. Galbūt kažkur ir negalioja, bet mes įstatymų laikomės“, – tikino jis.

Pasiteiravus, ar klube yra taikyta praktika, kai koncertuojantis atlikėjas ar grupė turi įtakos publikai, kuri į renginį yra įleidžiama, o kuri – ne, pašnekovas pabrėžė, jog tokių privilegijų nėra ir niekas nesuteikia.

„Tikrai ne. Tokių atvejų, kad kažkas paprašytų, jog kažko neįleistų, net nėra buvę. Per dešimt metų mano darbo praktikos tikrai to nebuvo.

Nereikia susireikšminti ir įsivaizduoti. Iš to, ką Mia skelbė instagrame, jog ji buvo klube ir jų klubas nėra vertas, tai trykšta savęs sureikšminimu. Gal žmogus įsivaizduoja, kad ji yra superžvaigždė ir kad jam turi neva galioti kitokios taisyklės. Nežinau. Aš nepažįstu šio žmogaus asmeniškai, neturėjau kontakto, tačiau matau, kuo šis žmogus dalijosi socialinėje erdvėje. Visa tai atrodo tikrai juokingai“, – sakė pašnekovas.

Klubo atstovas paaiškino, kad klubas tikrai neturi išankstinių nusistatymų, tiesiog reaguojama į žmones, dėl kurių nejaukiai gali jaustis kiti.

„Mūsų vienintelis noras, kad žmonės mūsų klube jaustųsi patogiai. O jeigu ateina žmogus, kuris yra neadekvatus ir įsivaizduoja esantis pasaulio bamba, tai galime nuspėti, kad bėdų turės ir kiti“, – pokalbį užbaigė vietos bendrasavininkas.

Trumpai apie konfliktą

Savaitgalį klube „Mojo Lounge“ koncertavo grupės „69 danguje“ narės. Į renginį norėjo patekti ir dainininkė Mia, tačiau su bičiule pasilinksminti užsukusi dainininkė nebuvo įleista į minėtąjį klubą. Dainininkė įtarė, kad čia pirštus prikišo tą vakarą koncertavusi G. Alijeva, kuri pastaruoju metu puoselėja romantiškus santykius su jos buvusiu vyru Nerijumi Antanavičiumi.

„Šitas karas man labai juokingas. Tiesiog asmeniškai palinkėsiu Godai, kad truputį nusiramintų, nes toks jausmas, kad mums po 18 metų ir mes čia kalamės. <...> ji kelia apie mane story, tą žinau iš kitų žmonių. Tai yra labai juokinga ir vaikiška“, – 15min.lt teigė moteris.

Socialiniuose tinkluose aktyvi G. Alijeva savo sekėjams parodė renginio užkulisius ir viename vaizdo įraše iš tiesų užsiminė, kad tą vakarą Kauno klube nebus įleidžiami tam tikri žmonės.

„Kiek girdėjau, nereikalingų žmonių čia neįleidžia“, – instagramo paskyroje kalbėjo G. Alijeva ir pridūrė, kad Mios klube taip pat tą vakarą nebus.

Instagrame Mia savo ruoštu taip pat pasidalino keliais įrašais, kuriuose ji su bičiule neslėpė pykčio dėl to, kad nebuvo įleistos į klubą. Dainininkė, kuri Kaune gyvena tik keturis mėnesius, pasakojo, kad yra nusivylusi „Mojo Lounge“ tvarka, šią vietą vadino „paskutine bėda“ ir agitavo kitus kauniečius ten neiti.

Kiek vėliau feisbuke Mia taip pat brūkštelėjo trumpą įrašą apie tai, kad mielai pasižiūrėtų filmuotą medžiagą iš minėtojo klubo, kuris jai ir jos draugei užtrenkė duris.

„Labai noriu pamatyt vaizdo įrašą prie klubo durų, kuriame dažniausiai nebūna garso, – skelbė dainininkė. – Labai noriu ir garso įrašą išgirsti! Man šiaip niekas net nesistengė paaiškinti, bet aš ir nelaukiau...“

Mia pridūrė, kad su bičiule vis tiek rado klubą, kuriame galėjo pasilinksminti. „Ten mus įleido su kaukėm, pabrėžiu, ir puikiai, beje, praleidome laiką“, – rašė ji.