Pirmoji ankstyvą rytą į teismo rūmus atvyko I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Prieš žengdama į salę žinoma moteris nuo komentarų susilaikė.

„Jeigu galima, turiu pasiruošti posėdžiui“, – sakė Delfi užkalbinta moteris ir nuskubėjo į teismo salę.

J. Morkūnas į posėdį atskubėjo numatytu laiku – lygiai 9 val. Delfi užkalbintas vyras bakstelėjo į ant durų pakabintą užrašą „uždaras posėdis“. „Va, matote, parašyta“, – sakė jis ir užvėrė salės duris.

Teismo posėdyje, be Indrės, Jogailos, jų advokatų, dalyvavo ir jauna tamsių plaukų mergina. Ji iš salės išėjo viduryje posėdžio.

Po teismo posėdžio Delfi I. Kavaliauskaitė patvirtino, kad teisme dalyvavo ir moteris, kuri yra susijusi su jųdviejų santuokos iširimu.

„Visų klausimų klauskite mano sutuoktinio. Dėl jo kaltės iširo šeima. Ir teisme ką tik buvo pripažinta liudininkės kaltė“, – Delfi sakė I. Morkūnienė.

J. Morkūnas nuo atsakymų susilaikė ir po teismo posėdžio. „Tikrai nieko nekomentuosiu“, – pasakė jis ir nuskubėjo prie išėjimo.

Kalbos, kad byra garsi šeima, šou pasaulio užkulisiuose sklido ilgą laiką. Praėjusių metų balandį I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė tą pati patvirtino ir Delfi, taip pat pridūrė, jog išgyvena sunkų etapą.

„Man reikia laiko su tuo susitaikyti“, – tuomet sakė žinoma moteris.

Tąkart portalo kalbintas J. Morkūnas kalbas apie skyrybas neigė. Kiek vėliau šios žinios tapo oficialios, nes poros skyrybų prašymas pasiekė teismą.

I. Morkūnienė Delfi taip pat patvirtino, kad jau yra parengti skyrybų dokumentai, tačiau leistis į detales ji nebuvo linkusi.

„Neigti informacijos, kuri yra vieša, nėra prasmės. Mano pareiga – išsaugoti šeimą, trys ketvirtadaliai jos dar yra likę, o apie vieną ketvirtadalį ir jo pasirinktą kelią siūlau klausti tiesiogiai“, – pernai gegužę nedaugžodžiavo ji.

Tuomet ir vėl susisiekus su J. Morkūnu vyras sakė, jog yra šokiruotas šios žinios, ir teigė, kad apie tai nieko nežinojo.

„Pirmą kartą girdžiu tai iš jūsų ir esu šokiruotas, tiesą pasakius“, – sakė jis ir paprašė paskambinti jam vėliau. Tačiau vėliau jau neatsiliepė į žurnalistės skambučius.

2019-ųjų liepą teisme paaiškėjo daugiau šių skyrybų detalių, o vienas iš sutuoktinių pradėjo ginčą dėl šeimos turto.

Neatskleista, kuris iš sutuoktinių siekė apriboti kito teises į bendrą šeimos turtą. Buvo žinoma tik tai, kad prašymą skirtis Vilniaus miesto apylinkės teismui pateikė televizijos laidų vedėja, rašė alfa.lt.

Tų pačių metų gegužės pabaigoje minėtas prašymas buvo atmestas, tačiau netrukus jį apskundė.

Pora susituokė 2015-ųjų rugsėjo 5 dieną Vilniuje iškilmingos ceremonijos metu. I. Kavaliauskaitei-Morkūnienei tai yra pirmoji santuoka, o J. Morkūnui – antroji.