Aukcione buvo pristatyti žinomo mago Arvydo Gaičiūno nutapyti kūriniai, rašoma pranešime spaudai.

Paveikslo pavadinimas: LINETE (Laimės ranka). Tai yra vienintelis šio paveikslo egzempliorius, kurį sukūrė ir nutapė Arvydas Gaičiūnas, kurį tapybos mylėtojai pažįsta ir pseudonimu Retne.

„Kai pamačiau šį paveikslą, nutariau kad be jo iš aukciono neišeisiu. Konkurentų, norinčių įsigyti „Laimės ranką“ buvo daug, visi kėlė kainą, o aš stovėjau ir galvojau, kad vis tiek jis bus mano!

Tiesa, kai perskaičius mano mintis, dukrytė už mane pakėlė ranką, nustebau ir pajaučiau kad tai geras ženklas. Pasakiau didžiausią kainą ir tai buvo aukciono rekordas. Patenkinta paprašiau supakuoti paveikslą, kad jis būtų saugiai transportuotas iki namų“, – kalbėjo V. Siegel.

Anot Viktorijos, toks paveikslas tinka prie modernaus bei klasikinio interjero.

„Man patinka abstraktaus ekspresionizmo stilius – kur emocijos vaizduojamos mieliau nei objektai... Kai žiūriu į šitą paveikslą, jaučiu impulsyvumą, spontaniškumą, laisvę... Laisvė buti atvirai, nebeslėpti jausmų, mylėti, kurti.

Be to, investuoti į meno kūrinius tapo labai madinga. Ši mada atsirado karantino metu. Kai žmonės nustojo pirkti nereikalingus daiktus, negalėjo iškeliauti į tolimus kraštus, atsirado daugiau laisvo laiko pamąstyti, pabūti su savimi, tada labiau pradėjo vertinti meno kūrinius ir ši tendencija pastebėta visame pasaulyje. Investicija į meno kūrinius – tai prasminga investicija“, – įsitikinusi pašnekovė.

„Magija yra visur, aplink mus, – tvirtina paveikslo autorius Arvydas Gaičiūnas, magijos teatro „DiArchy“ įkūrėjas. – Ji ištirpusi ore, mus supančiojusioje erdvėj. Tiesa, jos molekulės, dalelės labai smulkios, todėl paprastai pastebėti ją gali ne visi. Menas padeda atskleisti magiją, nes menas – tai iliuzija, kuri padeda atitrūkti nuo realybės, bet tuo pačiu padeda geriau ją suvokti“.